Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca autobusu zatrąbił na nią. Kobieta ze złości uderzyła w szybę pojazdu i ją uszkodziła (zdjęcia)

Policjanci zatrzymali 38-latkę podejrzaną o uszkodzenie szyby czołowej autobusu miejskiego na terenie Białej Podlaskiej. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 12 tys. zł. Agresywna kobieta uderzyła w nią ręką po tym, jak kierowca na nią zatrąbił

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na terenie Białej Podlaskiej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że awanturująca się w autobusie miejskim pasażerka uszkodziła szybę czołową pojazdu.

– Mężczyzna twierdził, że pasażerka znajdowała się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Była agresywna i pobudzona. Używała też wulgaryzmów w stosunku do innych podróżujących osób. Dodał, że na jednym z przystanków została wyprowadzona przez mężczyznę, z którym podróżowała. Wówczas od razu wyszła przed autobus, na bardzo ruchliwą ulicę. Kierowca obawiając się o jej bezpieczeństwo próbował ją zawrócić. W tym celu użył sygnału dźwiękowego. Wówczas kobieta zawróciła i z całej siły uderzyła ręką w przednią szybę autobusu uszkadzając ją. Po tym odeszła. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 12 tys. zł – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Mundurowi ustalili personalia agresorki podejrzewanej o ten czyn. Okazało się, że jest to znana im 38-latka. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę nieopodal miejsca jej zamieszkania, skąd trafiła do policyjnego aresztu.

– 38-latka usłyszała już zarzut i przyznała się do winy. W trakcie rozmowy z policjantami tłumaczyła, że zdenerwowała się na kierowcę, gdyż ten na nią zatrąbił. O dalszym jej losie zadecyduje sąd. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Kierowca autobusu zatrąbił na nią. Kobieta ze złości uderzyła w szybę pojazdu i ją uszkodziła (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

Kierowca autobusu zatrąbił na nią. Kobieta ze złości uderzyła w szybę pojazdu i ją uszkodziła (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

37 komentarzy

  1. Teraz to strach po ulicy chodzić. Ludzie jakieś takie wredne się zrobiły. Lepiej zachować dystans społeczny i unikać ludzi.

  2. to szofer nie wie, że w mieście się nie trąbi?? Jeśli nie wie, to trzeba mu o tym ręcznie przypomnieć. Walnąć z łokcia w szybę i niech spada

  3. Was to chyba posrało, żeby pisać, że ktoś kto uszkodził w nerwach szybę od autobusu dostanie 5 lat..

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport