Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierował BMW mając prawie 2,5 promila. Zaproponował policjantom 1000 zł łapówki

Spore problemy czekają mężczyznę, który w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem osobowym. 38-latek w trakcie policyjnych czynności zaproponował mundurowym 1000 zł łapówki za odstąpienie od czynności prawnych i niezatrzymywanie mu prawa jazdy.

W minioną sobotę wieczorem biłgorajscy policjanci przyjęli zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy BMW, który poruszał się pojazdem od strony Markowicz w kierunku Biłgoraja. Ze zgłoszenia wynikało, że pojazd wjechał do przydrożnego rowu.

Na miejscu funkcjonariusze zastali samochód marki BMW w rowie i mężczyznę, który próbował wydostać się z pojazdu. Kierowca nie mógł utrzymać się na nogach, jak ustalili policjanci był to 38-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego.

Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. W trakcie interwencji 38–latek zaproponował mundurowym 1000 złotych łapówki za odstąpienie od czynności prawnych i niezatrzymywanie mu prawa jazdy.

Policjanci zatrzymali mężczyzna i przewieźli do policyjnego aresztu. W poniedziałek 38-latek zostanie doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszy zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i obietnicę wręczenia łapówki policjantom grozi mu zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. bmw i zero mozgu trza sie leczyc a nie jezdzic

  2. Pewnie po tyle na łeb by łykneli.

  3. to nie był ten dziad z dysa???

Z kraju