Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Karambol na wyjeździe z Lublina, zderzyło się szereg samochodów. Są duże utrudnienia w ruchu (wideo)

Trwają działania służb ratunkowych w miejscu karambolu, jaki miał miejsce na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa. Utworzył się duży korek.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 15:20 w miejscowości Elizówka koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku Lublin – Lubartów, zderzyło się kilka samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na jezdni w kierunku Lubartowa. Służby drogowe wskazują, iż Na śliskiej nawierzchni pojazdy wpadały jeden z drugiego. Z informacji służb ratunkowych wynika, iż dwie osoby wymagały interwencji medycznej.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu.

22 komentarze

 1. Gdyby był tor ❤️❤️❤️

 2. Niech każdy jeździ powoli i utrzymuje odległość
  Większość tak jeździ ale zawsze znajdzie się jeden debil który zakłóci ciągłość ruchu Uważam że kierowcy wychowani na starych autach potrafią jeździć w skrajnych warunkach Nie to co Ci co uczyli się na autach wyposażonych w dotykowy telewizor zamiast wskaźników i miliony systemów bezpieczeństwa
  Kierowca niedługo przejdzie do prehistorii Zobaczycie państwo
  Pozdrawiam wszystkich wyprzedzaczy i poganiaczy długimi na śniegu
  Ps Kto ma jakieś ale to zapraszam w lecie poupalac na suchym asfalcie A na śniegu to pomału

 3. Ciekawe jaki stan opon był w tych autach i ilu baranów blokowało dzisiaj ruch na letnich.

 4. Uważajcie ludzie u nas w starej wsi między frampolem a szczebrzeszynem , jeżdżą z radarem w samochodzie i szukają ofiary,nawet jak jest sucho i bez opadów i nie ma ruchu,to szukają ofiary by wlepić mandat i punkty

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo