Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy tłumnie poszli głosować, w zamian za to strażacy odebrali właśnie nowy wóz (zdjęcia)

Strażacy z Rossosza otrzymali nowy wóz strażacki w ramach akcji „Bitwa o wozy”. Druhowie z OSP postanowili podziękować mieszkańcom i postawili nowy pojazd przed jednostką z dużym transparentem.

Ochotnicza Straż Pożarna w Rossoszu należąca do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, wczoraj powitała w swojej jednostce nowy wóz marki Iveco.  Jednostka otrzymała samochód ratowniczo-gaśniczy za najwyższą frekwencję podczas tegorocznych wyborów prezydenckich.  Konkurs „Bitwa o wozy” zorganizowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Strażacy postanowili w wyjątkowy sposób podziękować mieszkańcom swojej gminy. Przed budynkiem straży ustawili nowy samochód i wywiesili transparent „Dzięki Wam mieszkańcy gminy mamy nowy wóz. Dziękujemy!”.

Oprócz jednostki w Rossoszu wozy trafią do gminy: Wilkołaz, Urszulin, Turobin i Chrzanów.

 

Mieszkańcy tłumnie poszli głosować, w zamian za to strażacy odebrali właśnie nowy wóz (zdjęcia) Mieszkańcy tłumnie poszli głosować, w zamian za to strażacy odebrali właśnie nowy wóz (zdjęcia) Mieszkańcy tłumnie poszli głosować, w zamian za to strażacy odebrali właśnie nowy wóz (zdjęcia) Mieszkańcy tłumnie poszli głosować, w zamian za to strażacy odebrali właśnie nowy wóz (zdjęcia) Mieszkańcy tłumnie poszli głosować, w zamian za to strażacy odebrali właśnie nowy wóz (zdjęcia)

 

(fot. lublin112)

14 komentarzy

  1. Wóz powinni dostać bez tego całego cyrku, ale podatki przecież muszą najpierw zaspokoić tych przy korycie.

  2. A teraz jeżdżą strajkować ????

  3. Najciekawsze jest to, że jeśli jednostka na prawdę potrzebuje nowoczesnego pojazdu, to musi złożyć masę papierów, zdobyć środki własne, przejść procedury przetargowe i wszędzie słuchać, że w budżecie nie ma pieniędzy. Po raz kolejny wykorzystano strażaków do walki o koryto. Czemu jednak już kilka lat trwa debata o dodatek do emerytury dla ochotników? Czemu nikt nie pójdzie śladem WOT i nie zaproponuje ochotnikom 500 zł za to co robią?

  4. Na razie obowiązuje zasada marchewki, niedługo marchewki się skończą i PiS wprowadzi zasadę kija.
    Miłego dnia.

  5. to znaczy ze mozna legalnie kupowac glosy

  6. tu co niektórym zawsze źle,dadzą ,źle ,nie dadzą też źle

  7. Straż wcale nie odebrała auta tylko je kupiła! OSP Rossosz musiała napisać dwa wnioski o dotacje po 400 tyś zł każda (komenda główna psp i wojewódzki fundusz ochrony środowiska) i jeszcze przeprowadzić przetarg na zakup auta. Po zakupie natomiast trzeba jeszcze rozliczyć te dwie otrzymane dotacje. Stwierdzenie zatem, że straż dostała samochód jest nadwyraz przesadzone. Brawo strażacy !!

  8. ale barany, cieszą sie z jałmużny

Z kraju

Polityka i społeczeństwo