690 680 960

Jedna osoba poszkodowana w zderzeniu dwóch pojazdów dostawczych na ul. Diamentowej (zdjęcia)

W czwartek rano na ul. Diamentowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 9 na ul. Diamentowej, na wysokości skrzyżowania z ul. Samsonowicza. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Renault zwolnił, aby zatrzymać się przed przejściem dla pieszych. Po chwili w tył jego pojazdu uderzył kierujący pojazdem marki Citroen.

W wyniku zderzenia ucierpiał kierowca renaulta, który został przewieziony do szpitala na badania. W rejonie zdarzenia mogą występować niewielkie utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Jeszcze helikoptera zabrakło w akcji ratunkowej przy tej katastrofie w ruchu lądowym. Czy coś poza ramką na tablicę rejestracyjną ucierpiało w tym zdarzeniu?

  2. Uszkodzenia samochodów wskazują na niezwykle mocne uderzenie. Zakładam, że kierowcę renault odwieziono do szpitala na badania mające na celu ustalenie poziomu wydzielonych endorfin z powodu przytulenia kilku groszy z OC sprawcy. Za wzywanie karetki oraz innych służb (z wyjątkiem policji bo łatwiej o zwrot z OC) do takiego „wypadku” powinien drastycznie wysoki mandat dla poszkodowanego, bo to marnowanie pieniędzy podatników oraz czasu jaki dla kogoś rzeczywiście potrzebującego mógłby oznaczać ratunek. A tu musztarda biznesu się uruchomiła bo za wycieczkę do szpitala może uda się jeszcze coś wyrwać od ubezpieczyciela.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największe wydarzenie w Lublinie dla osób z niepełnosprawnością
Dożynki dworskie w Muzeum Wsi Lubelskiej
Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022