Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden ze złodziei w trakcie ucieczki zgubił telefon. Nie cieszył się długo bezkarnością

Zamojscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży perfum w jednym ze sklepów w Zamościu. Mundurowi mieli ułatwione zadanie, bo jeden ze złodziei zgubił swój telefon. 25 i 32-latek z gminy Zamość spędzili noc w policyjnej komendzie. Wkrótce za kradzież odpowiedzą przed sądem.

W środę w godzinach wieczornych do jednej z zamojskich drogerii weszło dwóch mężczyzn. Na ich zachowanie zwróciła uwagę ekspedientka. Klienci zatrzymali się przy jednym z regałów, z którego zabrali dwa opakowania drogich perfum. Następnie obaj, nie płacąc za towar, pośpiesznie wybiegli ze sklepu. Kasjerka nie zdołała ich zatrzymać.

Jak się okazało w trakcie ucieczki jeden z nich zgubił skradzione perfumy, a także swój telefon. Mundurowi odnaleźli obu mężczyzn, którzy zdołali się przemieścić do pobliskiej miejscowości. Byli to 25 i 32-latek z gminy Zamość. Przy jednym z nich policjanci ujawnili skradzione perfumy.

Mężczyźni znajdowali się pod działaniem alkoholu. W trakcie interwencji byli agresywni i używali nieprzyzwoitych słów. Zostali doprowadzeniu do komendy i noc spędzili w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Obaj już usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za dokonanie kradzieży i używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. alkoholik z kaskadowej 11

    no ja bym ucinał ręce i wysyłał na wschód na białoruś takich…

  2. Ale te dzisiejsi złodzieje to Egony. Nie wiedzą że jak się idzie na robotę to nie bierze su nie ze sobą telefonu ani dowodu.

  3. Ale co pomógł ten telefon? Przecież ma blokadę ekranu, to jak go odkodowali, jak poznali jego numer?

  4. y no może kartę sim wyciągnęli i sprawdzili na kogo zarejestrowany… ;p

Z kraju