Jeden uderzył rowerzystę w głowę i zabrał mu portfel, drugi ukradł rower

W miniony piątek na ul. Krańcowej w Lublinie doszło do rozboju na rowerzyście. Sprawcy zabrali mężczyźnie portfel oraz rower.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem na ul. Krańcowej. Został tam skradziony rower marki Rocky Mountain oraz portfel z pieniędzmi.

Z relacji osoby poszkodowanej wynika, że sprawców było dwóch. Jeden z napastników podszedł mężczyznę od tyłu, uderzył go w głowę i zabrał z ręki portfel, w którym znajdowała się spora ilość gotówki. Drugi w tym czasie ukradł rower i odjechał. Straty zostały oszacowane na kilka tysięcy złotych.

Sprawa została zgłoszona na policję. Nasza Czytelniczka apeluje do świadków zdarzenia lub osób, które widziały całe zajście, o kontakt z policją.

(fot. nadesłane Małgorzata)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Co to za rower bez błotników, bez świateł, dobrze że koła ma. Po deszczu plecy w błocie a w nocy samobójstwo na drogach, chociaż oni nie jeżdżą po ulicach bo nie mają uprawnień, tylko po chodnikach między pieszymi.

  • ledwo wstał już go doopa swędzi, już będzie zrzędził, zazdrość w oczy kole bo ładniejszy od twojego reksia.

  • A jaki to ma związek ze sprawą? Poza tym, gdybyś wytężył szare komórki, to byś sobie zdał sprawę, że to zdjęcie zostało wykonane w domu, a nie chwilę przed napaścią. Dwóch patoli napada na kobietę i ją okrada. Trzeba ich złapać i prewencyjnie zrobić porządek w zacisznym lasku.

 2. Gdyby jechał Wigry 3 i w ręku trzymał relamówkę to by spokojnie przejechał , po co szpanuje swoim bogactwem .Mam miliony na kilku kontach , chodzę w gumofilcach a czasami proszę o parę groszy i nikt mnie nienapada ?

 3. jak się jeździ rowerem za ponad 3000zł trzeba być przykutym łańcuchem do ramy. Może być linka ale musi być utwardzana . Już 2 razy próbowali mnie zrzucić i ukraść ale niestety zwątpili jak zobaczyli zabezpieczenie !

 4. Jak ja nienawidzę tych zlodziejskich szmat nie pójdzie taka k….a do pracy tylko komuś musi odebrać dodatkowo trzeba utrzymywać k…. e jak trafi do kryminału

 5. utulizować patoli a nie trzymać w wiezieniach

  ona ,patologia i złodzeje nigdy nie pójdą do żadnej pracy …dlatego powinno się ich utylizować jak śmieci ,bo to są zwykłe nieprzydatne nikomu śmieci

 6. Kilka tysięcy?
  Sama rama Vertex to minimum 6 tysięcy, a do takiego roweru nie kupuje się osprzętu za 2-3 tysiące. Minimum dycha sam rower 🙂

  • Firmy rowerowe zazwyczaj zmieniają kolorystykę co sezon. Ten prawdopodobnie jest z roku około 2012. Dlatego nie policzyli jak za nowy. Ale masz rację, firma zacna.

 7. Czy wracaja stare czasy? Gdzie Policja, tez beda strajkowac.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja