Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden jechał buspasem, drugi chciał na niego wjechać. Hyundai zderzył się z peugeotem (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się w centrum Lublina. Na miejscu pracują policjanci. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Nie ma większych problemów z przejazdem.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16 na Al. Racławickich w Lublinie. W rejonie szpitala wojskowego zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i hyundai. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w kierunku ronda Honorowych Krwiodawców. Kierujący hyundaiem mężczyzna zmieniając pas jezdni z lewego na prawy nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z jadącym buspasem elektrycznym peugeotem.

Podróżujące autami osoby nie doznały obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Jeden jechał buspasem, drugi chciał na niego wjechać. Hyundai zderzył się z peugeotem (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

 

Jeden jechał buspasem, drugi chciał na niego wjechać. Hyundai zderzył się z peugeotem (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

6 komentarzy

 1. Gdzie Wy tu Opla widzicie? To, że są od jakiegoś czasu pod skrzydłami Stellantis to nie znaczy, że Peugota można nazywać Oplem. A to co na zdjęciu to nowy Peugeot 208.

 2. Ale było dynamicznie, sprawnie, zwinnie, ups nie wyszło raz.

 3. Buspasy w Lublinie słuzą do przekraczania dozwolonej prędkości, dotyczy to zwłaszcza taksówek i ignorantów w buczydłach, czas aby policja się tym zajeła.

 4. A prędkość wynosiła 50km? Mam nadzieję że tak ale to środek miasta a auto wpadło na chodnik.
  Sporo wariacikow jeździ tam szybciej ale stojac z suszarka w krzakach ciężko będzie złapać takiego osobnika.

 5. Gratuluje pismakowi, myli marki pojazdów, tytuł też nie adekwatny do zdarzenia. Ale byłem pierwszy i napisałem a w komentarzach niech się gotuje
  Prawdziwy przebieg zdarzenia, hyundai jedzie od Ronda Krwiodawców w stronę centrum, peugeot (elektryk) od centrum do ronda buspasem zgodnie z przepisami. Hyundai przekracza podwójną ciągłą dzielącą kierunki jazdy skręcając w lewo przecinając pas jezdni w kierunku ronda i ciągłą oddzielającą buspas. Pogratulować również kierowcy stojącemu w korku do ronda, przepuszczającego sprawcę na podwójną ciągłą.
  Po uszkodzeniach pojazdów widać ż uderzenie było prawie prostopadłe.

 6. Nie było większych utrudnień w ruchu, a zablokowaną zatoka przystankowa to wg was ułatwienie, tak?

Dodaj komentarz