Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechała seatem wężykiem drogą wojewódzką, zareagowali świadkowie. 24-latka miała ponad 3 promile

Małżeństwo z Lublina, widząc dziwne zachowanie kierującej pojazdem osobowym na drodze wojewódzkiej nr 812, postanowiło zareagować. Jak się okazało 24-latka z gminy Włodawa miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

W niedzielę późnym wieczorem policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy na drodze wojewódzkiej numer 812, który ma jechać tak zwanym „wężykiem” całą szerokością jezdni.

Policjanci na miejsce ustalili, że małżeństwo z Lublina widząc poczynania kierującej pojazdem osobowym marki Seat, powiadomiło policję, a następnie oboje starali się udaremnić jej dalszą jazdę. Kiedy kierująca zatrzymała się, 36-letni lublinianin zabrał kluczyki kobiecie i czekał na przyjazd mundurowych, którym przekazał nietrzeźwą kobietę.

Funkcjonariusze ustalili, że za kierownicę usiadła 24-latka z gminy Włodawa. Kobieta niewątpliwie okazała się niechlubną rekordzistką weekendu, bo badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu.

Wkrótce kierująca odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grożą jej: do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami i konsekwencje finansowe.

(fot. Policja)

7 komentarzy

  1. To seatem czy wężykiem?

  2. Zdrowa dziewczyna… Pełen szcacun za BARY

  3. włodawa i okolice to patologia

  4. pijane świnie to skutki ASF

  5. pewnie po keczupie dodatkowo

  6. Ciekawe czy jest wolna. Szukam żony. Zdrowa dziewczyna. 🙂

Z kraju