Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał zgodnie z nawigacją, podróż zakończył w rowie. Padły cztery sztuki przewożonego bydła

W poniedziałek rano w miejscowości Rachanie pojazd ciężarowy przewożący bydło wpadł do rowu. Kierowca tłumaczył, że jechał zgodnie z nawigacją.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w miejscowości Rachanie w powiecie tomaszowskim, na jednej z dróg gminnych.

Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes wjechał na drogę gminną z ograniczeniem tonażowym zakazującym wjazd pojazdów powyżej 8 ton. W konsekwencji wjechał do przydrożnego rowu i doszło do przewrócenia się pojazdu. Mężczyzna przewoził 19 sztuk bydła, które miały trafić do ubojni.

Na miejsce wezwano służby weterynaryjne, które stwierdziły, że 4 sztuki bydła na skutek obrażeń padło. Kierujący pojazdem tłumaczył, że wjechał w drogę, bo tak prowadziła go nawigacja. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz niestosowanie się do znaków drogowych 33-latek został ukarany mandatami karnymi.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

11 komentarzy

  1. Padły to padły po co drążyć temat. I tak trafią do parówek lub na mięsko mielone :-D:-D:-D

  2. kręcikółko, a nie kierowca…

  3. Za takie tłumaczenie z miejsca powinno się zabrać takienu prawo jazdy o ile potwierdzi że to faktycznie prawda. Czemu? Bo jest zbyt wielkim idiotą żeby siadać za kierownicę czegokolwiek… nawigacja mu zasugeruje „na rondzie – idź się powieś” to pójdzie i to zrobi..

    • traktorzysta się tylko tak tłumaczy bo co ma powiedzieć, że na pejsbuku pisał ?

  4. Droga wirtualna. Kobieta wirtualna. Facet wirtualny. Wirtualne zakupy. Real zniknął, teraz jest Auchan.

  5. Nie rozumiem??? Wiadomości Radzyń Podl. Policja Tomaszów Lubelski , co ma jedno do drugiego???.

  6. Bo nawigację trza jescze umieć ustawić w opcjach. Pojazd,kategorie dróg jakie ma omijać i takie tam.

  7. Jak by miał choć odrobine instynktu i rozumial „co zrobił nie tak ” ,to nawet by nie wspomniał o nawigacji …ot zabłądziłem ,zle wjechałem …zdarza się .Wspominając że „nawigacja go tak prowadziła ” pokazał kim jest ….nie wiem czy się smiać czy płakać ..ale raczej nalezalo by zapłakać ,że tacy osobnicy ,wsiadają za kierownicę

Z kraju