Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał wężykiem, zareagowali świadkowie. Po zatrzymaniu zaatakował policjantów

Mężczyzna jechał wężykiem nie zwracając uwagi na to co się dzieje na drodze. Został zatrzymany, zaś jego samochód odholowany na policyjny parking.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Turystycznej w Lublinie. Przypadkowi kierowcy zaalarmowali policję widząc samochód jadący wężykiem. Siedzący za kierownicą mężczyzna nie zwracał uwagi na to co się dzieje na drodze, powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Na wjeździe do Lublina policjanci zatrzymali auto. Kierowca jednak nie chciał dmuchać w alkomat. Urządzenie Alco Blow pokazało, że może on znajdować się on pod wpływem alkoholu.

W trakcie interwencji kierowca zaczął się zachowywać agresywnie. Atakował policjantów, wyzywał ich oraz groził pozbawieniem życia. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. Z kolei jego pojazd trafił na policyjny parking.

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w tej sprawie.

2017-06-19 11:28:21
(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. Każdemu się może zdarzyć.

 2. Ancymon już drży na grożący mu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 3. No i ch….j. po ostatnich decyzjach prokuratury i sądu takich zachowań będzie więcej.Nie wiesz z kim masz do czynienia, nie wiesz czego możesz uzyć.Ja od kilku dni odwracam głowe w druga strone ,czekam pięc miesięcy do 15 lat i do widzenia.Nie rozgrzeszam policjanta idioty który uzył tego urządzenia paralizatoropodobnego, ale posaczenia dwóch pozostałych to gruba przesada,nabiorą się chłopaki jeszcze kasy za tą decyzje.

  • Nabełkotałeś się pan, panie „krawężnik”, jak nie przykładając, Jedynie Prawdę Mówiący Jarosław na miesięcznicy, a sensu nijakiego w tym trudno się dopatrzeć.

 4. Tak powinno to działać. Samochód, jako narzędzie przestępstwa i dowód w sprawie, powinien być zabezpieczony na poczet przyszłych kar na płatnym policyjnym parkingu do czasu rozprawy.

 5. Studętkom jezdem to wiem że....

  Jak nawet w jakiś „cudowny” sposób uniknie kary za groźby karalne i inne czynności pijackie to zanim go wypuszczą opłaty za policyjny parking przekroczą wartość pojazdu i to dopiero będzie kara.

 6. tego jak najbardziej paralizatorem , mógł mieć broń obóz jeden.

 7. Ile miał lat i skąd był? Jakaś tajemnica, ostatnio coraz rzadziej publikujecie tego typu dane. Kiedyś, 20 lat temu podawano oprócz tego imię, pierwszą literą nazwiska i zawód. Jeśli był uczeń/student to publikowano nazwę uczelni/szkoły do której uczęszczał. A teraz wszystko tajemnica…

  • Kiedyś podawali na wizji imię i nazwisko oraz adres osoby, która właśnie wygrała milion złotych w telekonkursie 😉 Teraz obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych, co chroni także takich „bohaterów”, jak ten kierowca powyżej. W przypadku kryminalistów, wandali i wszelkiej maści złapanych na gorącym uczynku, poszukiwanych oraz skazanych, powinna do mediów trafiać informacja o ich danych. Dla bezpieczeństwa innych, ale i ku przestrodze dla potencjalnych naśladowców.

 8. Zbiorowa odpowiedzialnosc tak postepuje Sad czy to daje do myslenia .aby nie utracic etatu w pracy????????

 9. „siedzący za kierownictwo” rozumiem droga redakcjo, że będzie odpowiadał jako recydywista;)

 10. Zdelegalizować alkohol !!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo