Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jabłoń: Na łuku drogi uderzyła w drzewo. Trafiła do szpitala

Wczoraj w miejscowości Jabłoń auto osobowe uderzyło w drzewo. Kierująca pojazdem trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę w miejscowości Jabłoń w powiecie parczewskim. Kierująca autem marki Volvo, 26-letnia mieszkanka gminy Parczew, na niewielkim łuku drogi zjechała nagle na pobocze jezdni a następnie uderzyła w drzewo.

– Jak ustalili policjanci kobieta w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków straciła panowanie nad pojazdem. Volvo, którym się poruszała zostało niemal kompletnie zniszczone. Kobieta z lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala w Parczewie – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-05-05 09:33:54
(fot. Policja Parczew)

14 komentarzy

  1. moglas nie zyc gdyby nie pasy i volvo. ciesze sie ze jestes cala

  2. Dajcie ludzie spokój ! dziewczyna przeżywa trudne chwile tak jak i rodzina a wy piszecie takie bzdury !! zero współczucia.Nie oszukujmy sie nikt nie jeździ tyle ile jest na znakach.Dla policji przekroczenie 20 km/h jest juz niedostosowaniem prędkości.Całe szczęście wszystko dobrze sie skończyło i to najważniejsze.Zdrowia dla poszkodowanej i siły dla rodziny.Nie przejmujcie sie wstrętnymi komentarzami !! Pamiętajcie zapinajcie pasy to przestroga dla innych, gdyby nie one mogło skończyć sie tragicznie !