Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Interwencja policji w jednej z zamojskich szkół podstawowych. Dwaj mężczyźni zatrzymani

Wczoraj po południu w jednej z zamojskich szkół interweniowali strażnicy miejscy i policjanci. Zgłoszenie dotyczyło dwóch agresywnych mężczyzn, którzy mogą mieć związek z wymuszeniem rozbójniczym z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13.00 w Zamościu przy ul. Peowiaków. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o dwóch agresywnych mężczyznach zakłócających porządek przy Zespole Szkół nr 1.

Operator monitoringu miejskiego zlokalizował osoby odpowiadające rysopisowi, który przekazała osoba zgłaszająca, a przybyły na miejsce patrol Straży Miejskiej dokonał ich zatrzymania.

W toku dalszych czynności ujawniono, iż dokonali oni wymuszenia rozbójniczego z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyźni zostali przekazani policji. Mundurowi prowadzą z zatrzymanymi dalsze czynności.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

12 komentarzy

  1. Gdyby zostali oddani milicji obywatelskiej to dalsze czynności prowadziłby grabarz. A jakby okazali się katolikami, to jeszcze i cołaskabiorca.

  2. Biedny jesteś człowieku po komentarzu widać że szukasz zauważenia swojej osoby przez innych. A to znaczy że twoje życie wiąże się z pasmem ciągłych porażek.

  3. Zamość cos w tym mieście się dzieje.

Z kraju