690 680 960

Incydent na granicy był chuligańskim wybrykiem. Mieszkańcy Lublina zostali pobici najprawdopodobniej w wyniku nieporozumienia

Udało nam się ustalić, co tak naprawdę wydarzyło się w poniedziałek w pobliżu przejścia granicznego Hrebenne – Rawa Ruska. Samochodem, który został zaatakowany, podróżowała czwórka mieszkańców Lublina. Całe zdarzenie mogło zostać wywołane nieporozumieniem.

24 komentarze

 1. Czy chuligani zostali pojmani ?

 2. Biedni Ukraińcy. …… po prostu nie zrozumieli… biedactwa…. a wy tu im 2 Wołyń robicie polaczki wstyd! !!!!!!!!!!!

 3. @emem,gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to byś zauważył, to co zostało podkreślone. Mianowicie początkowo strona Ukraińska tak informowała. Zanim powstał tamten materiał, kontaktowaliśmy się zarówno z ukraińską policją, polską strażą graniczną jak też mieliśmy informacje od samych protestujących. Jednak przez następne dni staraliśmy się dotrzeć do pasażerów auta i nam się to udało. Także następnym razem warto się zastanowić zanim się określi poziom.

  Pozdr
  red

 4. Studętkom jezdem to wiem, że...

  Trudno mi uwierzyć, że ci „nasi” tak se spokojnie i cichutko siedzieli w autku, a wredni upaińcy bez przyczyny rzucili się na samochód i „biednego” kierowcę.
  Dobra nauczka, żeby od Ukrainy trzymać się na spory dystans.

  • Grubo przesadzacie kumo. Wszyscy, jak świat długi i szeroki, nas kochają i „w razie czego” nam pomogą i obronią. 🙂

 5. Artykuł proukraiński. Nie można mówić że nic się nie stało, że było to nieporozumienie. Co by było gdyby skatowali na śmierć tego człowieka? Napisane zostałoby, że to też nieporozumienie? Mam nadzieję, że zostaną wobec tych awanturników wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Policja ukraińska też się nie popisała – Polak na Ukrainie widzę, że nie stanowi żadnej wartości.

  • Chadziuk prosto od kóz oderwany

   Twierdzisz, że Polak na Ukrainie widzę, że nie stanowi żadnej wartości.- a Ukrainiec w Polsce jaką wartość stanowi?

 6. nieporozumienie?
  Lublin112 czuje poprawność polityczną…
  Ten facet ma problemy z wzrokiem, a wy mówicie, że to nieporozumienie, pomyłka czy błąd…

 7. Nie zrobili niczego innego, czego nie robia „prawdziwi polacy katolicy” niczego. Ani troszkę. Moralnosc polaczka…Ja TAK..mnie…Przestepstwo!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas