Poniedziałek, 17 czerwca 202417/06/2024
690 680 960
690 680 960

IKEA wycofuje z rynku grę łowienie rybek BLÅVINGAD ze względu na ryzyko zadławienia

IKEA zwraca się do wszystkich klientów, którzy nabyli grę łowienie rybek BLÅVINGAD, aby zaprzestali jej używania i skontaktowali się z IKEA w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy.

– W IKEA stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, dlatego wprowadzamy środki ostrożności i wycofujemy z rynku grę łowienie rybek BLÅVINGAD ze względu na ryzyko zadławienia. IKEA opracowuje swoje produkty przy zachowaniu rygorystycznych zasad oceny ryzyka i przeprowadzania testów bezpieczeństwa, aby mieć całkowitą pewność, że oferowane produkty są zgodne z przepisami i normami obowiązującymi we wszystkich krajach, gdzie prowadzona jest ich sprzedaż – czytamy w przesłanym do nas komunikacie.

Firma otrzymała informacje, że niewielkie metalowe nity na zabawce mogą się poluzować, co może grozić zadławieniem, zwłaszcza w przypadku mniejszych dzieci.

– Dlatego wycofujemy grę łowienie rybek BLÅVINGAD z rynku. Grę łowienie rybek BLÅVINGAD można oddać w dowolnym sklepie IKEA, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany – dodaje sieć.

Więcej informacji można znaleźć na stronie IKEA.pl lub uzyskać pod bezpłatnym numerem telefonu 22 275 00 00.

IKEA wycofuje z rynku grę łowienie rybek BLÅVINGAD ze względu na ryzyko zadławienia

Zdjęcie produktu wycofanego ze sprzedaży

(fot. nadesłane IKEA\źródło IKEA)

Autor: redakcja

Komentarze wyłączone