690 680 960

I mistrzostwa firm IT w tenisie stołowym. Trwają zapisy

Lublin
2019-03-17, 09:00

17 marca w lubelskiej hali MOSiR odbędą się I mistrzostwa firm IT w tenisie stołowym. Organizatorem jest spółka Akanza oraz klub UKS RUCH Lublin. Zapisy można dokonywać poprzez stronę mistrzostwafirmit.pl.

Atrakcje dla dzieci zapewniają kluby UKS Ruch Lublin i ATS Lublin. W godzinach 12:00-16:00 odbędą się treningi dla dzieci, które zakończą się turniejem z nagrodami. Będzie możliwość zapisania się do klubu tenisa stołowego. Na tym nie koniec. Akademia Młodego Inżyniera z LPNT w godzinach 10:00-15:00 poprowadzi zajęcia z robotyki.

– Mistrzostwa firm IT w tenisie stołowym to pierwsze takie wydarzenie w naszej części Polski. Wiemy, że jest dużo tenisistów stołowych pracujących w firmach IT. Chcemy się poznać i wspólnie rywalizować przy ping-pongowym stole. Naszym celem jest stworzenie cyklicznej imprezy – mówi organizator Filip Grajewski.

Widowisko uatrakcyjni mecz o utrzymanie w 2 lidze KS Sygnał Lublin, który zmierzy się SMS Włodawa o godzinie 10:00 na małej sali MOSiR. Odbędzie się również mecz pokazowy, w którym wystąpi były mistrz Polski.

Gorąco zapraszamy kibiców. Już dawno nie było w Lublinie takiego tenisowego święta.

Strona wydarzenia – kliknij!

(fot. pixabay.com)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)