690 680 960

I Mistrzostwa Dziennikarzy w wyścigach Crazy Cartów. Wygrana trafiła do naszej redakcji (zdjęcia)

W sobotę odbędzie się otwarcie centrum rozrywki przy ulicy Krochmalnej w Lublinie, już dzisiaj dziennikarze lubelskich redakcji mieli okazję wziąć udział w wyścigach Crazy Cartów. Najlepszy okazał się reporter z naszej redakcji.

W środę, z okazji zbliżającego się oficjalnego otwarcia nowopowstałego centrum rozrywki przy ulicy Krochmalnej w Lublinie, zorganizowane zostały I Mistrzostwa Dziennikarzy w wyścigach Crazy Cartów. Przedstawiciele poszczególnych redakcji, na specjalnie przygotowanych do pokonywania zakrętów poślizgami gokartach, pokonywali tor na czas. Można było podziwiać widowiskowy styl jazdy inspirowany wyczynami profesjonalnych kierowców startujących w różnych odmianach dyscypliny znanej jako drift, jednak zdecydowanie w mniejszej skali.

Najszybszy okazał się Marcin Skórski, zajmujący się w lublin112.pl materiałami dotyczącymi zdarzeń w ruchu drogowym. Pokonał tor w 32,15 sek. Z kolei do redakcji Kuriera Lubelskiego trafiła nagroda za przejechanie toru w najbardziej popisowym stylu. Gościem specjalnym był Viktor Trofimov, żużlowiec Speed Car Motor Lublin, który prezentował, jak efektownie jeździć na crazy cartach.

Otwarcie Centrum Rozrywki American Spot odbędzie się w najbliższą sobotę 25 stycznia. Będą to zarazem drugie urodziny miejsca znanego dobrze miłośnikom trike’ów oraz wrotek. Od teraz wszystkie atrakcje dostępne w tej lokalizacji będą wspólnie funkcjonowały pod jedną nazwą. Impreza rozpocznie się o godz. 10:00. W American Spot na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji, zwłaszcza dla tych najmłodszych. W cenie biletu każdy będzie mógł skorzystać ze wszystkich rodzajów rozrywek dostępnych przy Krochmalnej 13H. Dzień później odbędzie się natomiast impreza American Tik Spot, podczas której będzie można spotkać się najpopularniejszymi twórcami Tik Toka.

– Już od dwóch lat możemy serwować lublinianom najlepsze formy rozrywki w naszym mieście. Wcześniej, każda z atrakcji mimo, że była w tym samym miejscu funkcjonowała pod własną nazwą. Na drugie urodziny zdecydowaliśmy, że połączymy wszystko w jedno, wielkie centrum rozrywki American Spot – mówi Krzysztof Szmydt z American Spot.

Na gości czekać będą wszystkie dostępne atrakcje, czyli: City VR, Skate Town, Crazy Drift, Dirty Kids, RC Cars oraz Under Construction. Każdy bilet to przepustka do darmowego wypożyczenia wrotek oraz zamówienia pizzy z dowolnie wybranych, trzech składników. Dodatkowo, czekać będą również: animacje na wrotkach, gra w ogromnego Twistera, konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, przedstawienie teatralne „skejciołek”, darmowy popcorn, mini Milkshake oraz donaty. Będzie też lubelska premiera filmu dokumentalnego o Polskiej Deskorolce lat 80, 90 i 2000. Impreza otwarta jest dla wszystkich chętnych. Cena biletu wynosi 60 zł.

(fot. lublin112)

5 komentarzy

 1. Gratulacje dla zwycięscy.

 2. To czemu nie startował redaktor w rajdzie Dakar???to by był prawdziwy sprawdzian umiejętności i wytrwałości.

 3. Nowo powstałego??? Już rok temu nasze dzieci tam na tych trajach jeździły 😃

  • „Będą to zarazem drugie urodziny miejsca znanego dobrze miłośnikom trike’ów oraz wrotek. Od teraz wszystkie atrakcje dostępne w tej lokalizacji będą wspólnie funkcjonowały pod jedną nazwą.”

   Po prostu wcześniej było to kilka oddzielnych miejsc atrakcji, choć pod jednym adresem. Teraz będą funkcjonowały jako Centrum Rozrywki American Spot, dlatego też otwarcie.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas