690 680 960

25 komentarzy

 1. Pijany może i był ale czemu ta ciężarówka jechała pod prąd? Na foto widać że nie ma włączonych sygnałów świetlnych. Gdzie byli rodzice?

 2. Szanowna redakcjo z tych zdjęć spokojnie można odczytać nr rejestracyjny ***38115, którego nie powinno być widać

  • I co w związku z tym? Tablica rejestracyjna nie stanowi danych osobowych, które podlegają ochronie. Zasłaniane są umownie.

   • I dobrze, ze widac… jeszcze powinno byc zdjecie kierowcy.. w ogole policja powinna umieszczac takie zdjecia gdzies w internecie, zeby kazdy mogl zobaczyc kto w jego miescie jezdzi po pijanemu samochodem, albo kto juz kogos potracil pod wplywem.

 3. Ten koles ma cos wspolnego z firma, ktora importuje gaz z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz Kazachstanu… to nic dziwnego, ze gwizdze na polskie prawo, czy na bezpieczenstwo na naszych drogach.

 4. a przecież to hammer jest opancerzony bardziej niż ciężarówka 😀

 5. haha jak zwykle prasa kłamie ale cóż gość już zapowiedział wniesienie sprawy za rozgłaszanie nieprawdy a wy myślący nieco inaczej i dający się ogłupiać czytajcie takie gnioty.

  • Tylko że w materiale wypowiada się policjant z KWP. I to on przekazuje przebieg i okoliczności wypadku. Więc nie pierdol głupot ze pijak teki święty i sobie spokojnie jechał. A ciężarówka pewnie na niego z nieba spadła. STOP PIJAKOM ZA KÓŁKIEM

  • Może sobie wnosić ziemniaki do piwnicy, po pierwsze nikt nie podaje jego danych, po drugie sam nie pamięta co się stało tak zawalił łbem w szybę a po trzecie był na bani to mało pamięta…w tekście fakty. za którymi przemawiają skutki jazdy na bani Łucjo dziewczyno nie idź tą drogą nie siadaj do auta kierowanego przez pijanego kierowcę a komentarz Twój to objaw ewidentnego braku wiedzy z zakresu prawa…pochwaliłaś się wiedzą czy komentujesz na zamówienie?

 6. http://moje.radio.lublin.pl****
  sprawa się wyjaśniła, przeczytaj do końca!

  Ja nieoficjalnie się dowiedziałem, że ten lekarz z humera to po wypadku sam się opatrzył, nastawił sobie otwarte złamanie nadgarstka, pobrał krew do badań na zawartość alkoholu oraz wystawił sobie L4. Do dziś nie udało się go przesłuchać…

 7. No to mamy pijaków wśród lekarzy o i za łapówki jakimi samochodami się wożą !!!

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas