W Hrubieszowie zainaugurowano spotkania Klubu Sponsora NASZ PATRONAT

W środę w Hrubieszowie odbyło się I Spotkanie Klubu Sponsora. Celem projektu, jest promocja lokalnych marek jak i nawiązywanie kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami.

Sukcesem zakończyło się zorganizowane w środę w hrubieszowskim Domu Kultury I Spotkanie Klubu Sponsora. Panowała doskonała atmosfera, chęć współpracy i rozwoju a także energia do działania wśród wszystkich przybyłych. Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od krótkiego przedstawienia się uczestników, którzy w skrócie opowiedzieli o prowadzonej przez siebie działalności. W związku, że było to pierwsze tego typu zgromadzenie, aby przybliżyć funkcjonowanie w społeczności Klubu i korzyści, jakie z członkostwa czerpią, do Hrubieszowa przyjechali także lubelscy członkowie Klubu Sponsora. Prawie natychmiast nawiązały się pomiędzy nimi relacje.

– Już widzę, że będziemy chcieli współpracować z kajakami, agroturystyką i ZHP. Trzeba tylko znaleźć strzelnicę- wyszedł z propozycją Marek Kuryło z Centrum Szkoleń Strzeleckich Shooter. Porad w jaki sposób wypromować region i różne działalności, udzielał nasz redakcyjny kolega, Tomasz Sieńko z vortalu turystycznego Zwiedzaj Lubelskie. – Nagraliśmy Hrubieszów i okolice z lotu ptaka, zamieściliśmy w internecie, oznaczyliśmy najciekawsze obiekty. Dodatkowo w prezencie możemy zrobić 10 panoram okolicy tylko proszę o wskazanie tych miejsc- tłumaczył

Idea Klubu Sponsora spotkała się w Hrubieszowie z ciepłym przyjęciem: -Ciekawa inicjatywa. Ważne by w końcu zaczęło się coś w naszym mieście dziać. Warte rozważenia – przyznała Ewa Wilkos, właścicielka Gabinetu Kosmetycznego Kleopatra z Hrubieszowa.- Przedsiębiorcom trudno jest działać w pojedynkę. Poza tym ważne jest także działanie dla lokalnej społeczności. Firmy, które angażują się społecznie są najbardziej wiarygodne i w ten sposób także budują swoją konkurencyjną przewagę. Spotkałam tu takie firmy w więc w sierpniu widzimy się na kolejnym Klubie- zapowiada Elżbieta Fijołek.

Idea zaistnienia Klubu Sponsora w Hrubieszowie zrodziła się w kwietniu, kiedy to właśnie Elżbieta Fijołek spotkała się z Martą Majewską, zastępcą burmistrza Hrubieszowa. Na środowym spotkaniu nie mogło więc zabraknąć pani zastępcy. – Bardzo się cieszę ze spotkania. Mam nadzieję, że spotkania staną się cykliczne i że będzie na nie przychodziło coraz więcej osób. Jest u nas wiele firm, które wspierają inne organizacje warto by zaczęły się promować i działać razem-wyjaśniała.

Klub Sponsora to projekt zrzeszający aktywnych przedsiębiorców, przedstawicieli władz samorządowych, organizacji pozarządowych a także organizatorów wydarzeń wywodzący się z Lublina, gdzie trwa z powodzeniem od niemal trzech lat. Był i jest obecny w Warszawie, od lipca także w Hrubieszowie i Wrocławiu.- Chcemy rozszerzyć nasze działanie na inne miasta wojewódzkie oraz miasta satelitarne- wyjaśnia Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni Klubu Sponsora.Spotkanie odbyło się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Portal lublin112 jest patronem medialnym wydarzenia.(fot. nadesłane)
2015-07-10 15:00:39

Zobacz również

2 komentarze

  1. Ale seksowne laseczki tam byly na spotkaniu:)

  2. paplanina i towarzystwo wzajemnej adoracji

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew