690 680 960

Hrubieszów: Złodzieje z Warszawy próbowali okraść firmę. Trafili do aresztu

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 27, 26 i 24-latka z Warszawy, którzy w minionym tygodniu weszli do jednej z firm na terenie Hrubieszowa, i zażądali wydania pieniędzy od będącego tam 55-letniego właściciela.

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 26, 27 i 24-latka z Warszawy, którzy w minionym tygodniu weszli do jednej z firm na terenie Hrubieszowa. Następnie napastnicy zażądali od właściciela pieniędzy. 55-latek głośno krzycząc wzywał pomocy, czym wypłoszył napastników. Młodzi mężczyźni wsiedli do zaparkowanego pod bramą audi i zaczęli uciekać.

Kilkanaście minut po tym zdarzeniu policjanci z Posterunku Policji w Miączynie na drodze krajowej K-74 zauważyli odpowiadający rysopisowi samochód osobowy i zatrzymali go do kontroli drogowej. Jak się okazało podróżowali w nim mężczyźni, którzy brali udział w tym zdarzeniu. Zostali przekazani hrubieszowskim funkcjonariuszom.

Trzej młodzi mieszkańcy Warszawy trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty. Teraz wszyscy odpowiedzą przed sądem. Za usiłowanie kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – informuje KWP Lublin.

2013-09-23 11:54:25
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!