690 680 960

Hrubieszów: Nie żyje 56-latek. Mężczyzna zmarł z wychłodzenia

W niedzielę w jednej z miejscowości w gminie Hrubieszów natrafiono na ciało mężczyzny. Wstępnie ustalono, że 56-latek zmarł z wychłodzenia.

W niedzielę po południu policjanci z Hrubieszowa otrzymali informację o znalezieniu ciała mężczyzny w jednej z miejscowości na terenie gminy Hrubieszów.

– Policjanci, którzy udali się na miejsce, ujawnili zwłoki 56-letniego mężczyzny leżące na śniegu przed jego domem. Jak się okazało, służby powiadomił jeden z sąsiadów denata. Z uwagi na fakt, że mężczyzna od kilku dni nie odbierał telefonu od rodziny i nie było z nim kontaktu, brat mężczyzny poprosił sąsiadów o sprawdzenie co się z nim dzieje – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora wstępnie ustaliła, że mężczyzna zmarł z wychłodzenia.

– Denat nie posiadał widocznych obrażeń ciała, wstępnie więc wykluczono udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok – dodaje asp. Edyta Krystkowiak.

2016-12-05 09:42:16
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

 1. Co ta wóda robi z tzw.człowieka?

  • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

   W tym przypadku nie wiadomo czy to akurat wódka była przyczyną wychłodzenia, może poczuł sie na tyle źle, że chciał zaczerpnąć świeżego powietrza, potem zasłabł na tyle, że nie mógł się nawet doczołgać do domu.
   Z samotnie mieszkającymi może być bardzo różnie. Dlatego należy się interesować co się z takim człowiekiem dzieje, częściej niż raz na rok, w Wigilię.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas