Hrebenne: Kradzione bmw nie przejechało przez granicę

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, odzyskali bmw pochodzące z przestępstwa. Pojazdem o wartości 40 tys. zł próbował wyjechać z Polski obywatel Ukrainy.

W miniony piątek na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, na kierunku wyjazdowym, zatrzymano 29-letniego obywatela Ukrainy.

– Podróżny usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki BMW 7 o szacunkowej wartości 40 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN – informuje Wojciech Kopeć z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Od 1 stycznia 2017 roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy i podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 3 mln zł.

2017-03-20 17:28:08
(fot. NOSG)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Że się komuś opłaca E65 kraść i jeszcze numery przebijać. Świat się kończy 🙁

 2. Tylko multipla jest od tego czegos brzydsza….

  • ty nawet w bmw 7 nie siedziales , pozostaje ci plucie jadem a rano wsiadziesz do swojego wieswagena albo audiczki a4 i do roboty.

   • Dokladnie jak mam wsiasc do beemwju to mnie na wymioty bierze, jak jezdza nimi takie buraki jak ty specu . Powiem tak w dupie byles go..no widziales znaffco. Od vaga sie odfastryguj bo gorszej kupy to nie widzialem jak beemwju razem z twoim dieslem n47. Dziwie sie ze ukrainiec sie pochelpil, taki sam burak jak ty. Pamietaj burilu jastem krolem wsi bo mam tdi a nie n47 hehe

   • Bulu srulu zygac mi sie chce jak to widze. A tak pozatym w du..ie byles g…wno widziales . Gorszej kupy jak to i diesel n47 nie widzialem a ty sie dalej podniecaj koniobijco. Znafco ja jestem krolew wsi bo mam audiw tdi i zal ci tylek sciska z tego powdu….

 3. 40 tyś za to bmw to kwota mocno przesadzona

  • Sam jesteś Kaziu mocno przesadzony.
   SG nie zajmuje się kaziową filozofią ani wróżeniem z fusów… wycenia na podstawie tabel Eurotax-u. Jak piszą, że był wart 40, to pewnie tyle był wart.

   • Słowo klucz „był” 🙂

    • No po podmianie VIN i tak trudno by to było już gdziekolwiek zarejestrować. Mnie dziwi po co kraść w całości samochód tak niewiele wart i tak wiele zachodu sobie robić z przerzuceniem go przez granicę? Jeszcze na części rozumiem (ale tu częściej kradnie się drogie w utrzymaniu „Japończyki” i Audi chociażby, a nie BMW, do których części są stosunkowo tanie), ale w całości auto za 40? Bida panie wraca, bida.

  • a niby ile ? 20 ? nic dziwnego przecietny polak jak szuka samochodu to zawsze zaczyna od tych najtanszych a potem placz ze podloga z tylu ma inny kolor niz przod pojazdu xD

 4. No no, celnicy nieźle czeszą złodziejaszków.

 5. Gonic tych ukraincow z Polski Won !
  Palami po plecach !!! Tyle z nich pozydku co z kota gnoju. Do domu banderowcy.

  • A ty młody i głupi.
   Biedny chłopak to najmniejszy „trybik” w tej maszynie.
   Ktoś to auto musiał zajumać, kto inny schować w dziupli, przekazać blacharzowi i lakiernikowi do wspawania tabliczek znamionowych i ukrytych numerów VIN z „dawcy”, ktoś auto na siebie zarejestrował, ktoś całym tym procederem kierował.
   A ty się skupiasz na „skoczku”, który dostał kilkaset Euro za kurs.

   Pałą po łbie… za tak uproszczoną wizję świata.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7509zł -0.68%
  • GBP 5.245zł 0.16%
  • EUR 4.5393zł 0.11%
  • CHF 4.0981zł -0.34%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”