690 680 960

Honda z oklejoną przednią szybą i kierownica bez homologacji. Kolejna odsłona akcji „Stop-drift” (zdjęcia)

W trakcie policyjnych działań skontrolowano ponad 100 pojazdów i ujawniono prawie 80 wykroczeń. Policjanci z Lublina zatrzymali 18 dowodów rejestracyjnych. To wyniki kolejnej odsłony działań w ramach akcji „Stop-drift” wymierzonej w kierowców zakłócających spoczynek nocny.

Lubelscy policjanci od minionego piątku prowadzili na ulicach miasta wzmożone kontrole pojazdów skierowane głównie na osoby rażąco naruszających zasady bezpieczeństwa.

Mundurowi prowadzili kontrole prędkości, sprawdzali też trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz tradycyjnie głośność wydechów. Weekendowe kontrole to kontynuacja zapoczątkowanych kilka tygodni temu działań „Stop-drift”. Podczas patroli znaczącą rolę pełnili policjanci grupy „SPEED”, dla których priorytetem było ujawnianie szczególnie niebezpiecznych zachowań.

W trakcie działań funkcjonariusze skontrolowali ponad 100 pojazdów i ujawnili niemal 80 wykroczeń.

– Niezmiennie znaczna część naruszeń dotyczyła nadmiernej prędkości. Niestety w dalszym ciągu na ulicach miasta pojawiają się kierowcy z niedozwolonymi przeróbkami układu wydechowego pojazdów lub innymi niezgodnymi z prawem modyfikacjami. Z tego powodu zatrzymano 18 dowodów rejestracyjnych. Wśród skontrolowanych znalazł się m.in. kierowca Hondy. Wydech w jego samochodzie przekraczał dozwolone normy emisji hałasu. Dodatkowo auto miało częściowo zamalowane i popękane reflektory, zamontowaną kierownicę bez homologacji oraz oklejoną przednią szybę – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Policji.

Honda z oklejoną przednią szybą i kierownica bez homologacji. Kolejna odsłona akcji „Stop-drift” (zdjęcia)

Honda z oklejoną przednią szybą i kierownica bez homologacji. Kolejna odsłona akcji „Stop-drift” (zdjęcia)

Honda z oklejoną przednią szybą i kierownica bez homologacji. Kolejna odsłona akcji „Stop-drift” (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

26 komentarzy

 1. Policja w służbie budżetowi.
  Szybę se pajac okleił – straszny zbój.

  A kierowcy z importu, bez prawa jazdy ludzi wożą i kontroli nie mają. Bo to panie nawet stałego adresu nie ma to jak mandat wystawić.

  • Bardzo bobrze że policja wzięła się za gówniaków którzy zatruwaja zycie mieszkańcom miasta. Te hałasy są nie do zniesienia zarówno w nocy jak i w dzien na spacerze, czy w domu przy otwartym oknie a czasami i zamknietym. Dzieki dla policji i prosimy o kontynuację.

   • Samochody w mieście zawsze warczały. Nie możesz się przyzwyczaić to wróć na wieś. Tam należy szukać ciszy i spokoju a nie w zgiełku miasta.

   • ci ze wschodu to mogą wszystko, jazda z łysymi oponami i przyciemnionymi wszystkimi szybami to norma.

    • Prawda. Z byłych republik WNP i z U. bonzowie jeżdżą z przyciemnionymi szybami a’la mafiozo i nikt im nic.

 2. Kierownica bez chomologacji…. chory kraj… niedługo będą wołać chomologacji na dywaniki samochodowe…

 3. Lapać miejskich przygłupów w złomowozach.

 4. Grabić swojego rozdać Ukrom,maski się skończyły to za tłumniki się wzieli ,patologiczne rzady patologiczna policja !!!

 5. No I bardzo dobrze.Karać,karać,karać!

 6. Wieś polska tańczy i śpiewa. A swoją drogą to w końcu ilu drifterów zatrzymali ?

 7. Drifter kryminalista

  Wielki sukces ludzi, którym i tak w życiu nie wyszło XD nie mam nic do drogówki, nawet szacunku. Patologia zwana drogówką z podstawowym wykształceniem do śmieci, tam ich miejsce, nie pozdrawiam ✌️

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas