Honda uderzyła w drzewo, dwie osoby zginęły na miejscu (zdjęcia)

W nocy z soboty na niedzielę w województwie wielkopolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dwie osoby zginęły po uderzeniu hondy w drzewo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 0:35 w miejscowości Żychów w powiecie kaliskim w woj. wielkopolskim.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Honda, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i bokiem uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowało pięć osób.

Trzy poszkodowane osoby zostały zabrane przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala. Mimo udzielonej pomocy medycznej, lekarz pogotowia stwierdził zgon dwóch osób jadących tym samochodem. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Ofiary to 22 i 23-latek, a wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu to obywatele Ukrainy.

(fot. st. kpt. Radosław Marek KM PSP Kalisz)

4 komentarze

 1. niewątpliwie stracił panowanie ale nad …. mózgiem.

 2. Ukraińscy spod znaku Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) zamordowali w bestialski sposób niemal wszystkich wołyńskich Polaków.

  Propaganda OUN, według danych uzyskanych przez IPN, przedstawiała Polaków jako naturalnych wrogów narodu ukraińskiego. Wśród członków organizacji szczególnie popularna była pieśń „Zrodziliśmy się z krwi narodu”, której jedna ze zwrotek brzmi: „Śmierć, śmierć, Lachom śmierć/ Śmierć moskiewsko-żydowskiej przeklętej komunie/ Prowadzi nas OUN na krwawy bój”.

  Mordowano zatem niewinnych ludzi w sposób niezwykle okrutny znane i udokumentowane zostały przypadki znęcania się i mordowania przez Ukraińców niewinnych ludzi. Np. mordując noworodki, zwyrodnialcy spod znaku UPA, zabijali je uderzając głowami w mur, wyrywano im także rączki, wyłupywano oczy.

 3. O, jak pięknie drzewo uratowało klasyczne betonowe ogrodzenie posesji, spuściznę końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku…

 4. Przecież to sama rdza

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia