Haszysz i mefedron trzymał w okapie i doniczce

Łukowscy policjanci zatrzymali 40-latka, który posiadał narkotyki. Mężczyzna ukrył haszysz i mefedron w kuchennym okapie oraz w doniczce.

Kryminalni z Łukowa ustalili, że 40-letni mieszkaniec miasta może posiadać w mieszkaniu narkotyki. Mundurowi przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny.

40-latek zapewniał funkcjonariuszy, że nie ma niedozwolonych środków, jednak policjanci znaleźli schowany w okapie kuchennym woreczek, w którym była krystaliczna substancja. Po sprawdzeniu okazało się, że było to kilkanaście gramów mefedronu. Nie były to jedyne niedozwolone substancje w mieszkaniu 40-latka. Policjanci znaleźli jeszcze ukryte w doniczce ze sztucznymi kwiatkami kolejne narkotyki. Tym razem było to ponad 200 gramów haszyszu.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Trwa ustalanie skąd 40-latek posiadał narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem.

(fot. Policja Łuków)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. 40 lat na karku a rozumu za grosz

 2. Zasiał haszysz i czekał na plony???

 3. nic nie ustalili tylko kapuś parszywy złożył meldunek na komisariacie . Konfidentom mówimy stanowcze nie.

  • Dlaczego osoba która pomaga Policji jest przez ciebie nazywana kapusiem. W większości cywilizowanych krajach funkcjonariuszom Policji się pomaga. Tzn. przypuśćmy teoretycznie że jeżeli twój kolega zgwałci dziewczynę i ją zamorduje to ty nie doniesiesz na niego ? Dziwię się tobie.

   • Zgadzam się z przedmówcą! O bezpieczeństwo powinni dbać wszyscy i w tym pomagać służbom, a nie tylko policja ma się zajmować. Bezpieczeństwo to społeczne dobro więc każdy powinien brać za to odpowiedzialność.

    • zwracam uwagę że trzymanie jakichś substancji czy ziół w okapie kuchennym nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem ogółu. Nie interesujmy się co kto ma i gdzie to trzyma

 4. Jeśli by nie było chętnych na te specyfiki to by nie było dilera . Nikt nikogo nie zmusza do kupowania i brania tego . Równie dobrze mogę donieść że w sklepie jest sprzedawany szkodliwy alkohol i trujące papierosy . Tylko że na Alko i papierosach Państwo zarabia . Wszystko jest dla ludzi tylko że z umiarem

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska