Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Hałas nad Lublinem? Aktywowano polskie i sojusznicze samoloty

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych poinformowało w czwartek rano, że w związku na intensywną aktywność rosyjskiego lotnictwa dalekiego zasięgu związanej z uderzeniami rakietowymi na Ukrainę poderwano polskie i sojusznicze myśliwce.

22 komentarze

  1. Hahahaaa, straszenia ciąg dalszy. Ciągle nam wmawiają zagrożenie, cięgle nas wrogo nastawiają do wszystkich. A jak co do czego to ci wszyscy krzykacze ipodrzegacze wojenni jako pierwsi będą wiać na zachód tylko się będzie kurzyło. Polecam książkę 'Byłem adiutantem gen. Andersa’ – tam jest opisane jak się elyty polskie zachowały w pierwszych dniach września 1939r.Jak się bawiły w Rumunii, kiedy w Polsce ginęli cywile. To samo będzie i teraz.

  2. Spoko spoko najpierw false flag nad Rzeszowem. Potem dopiero Lublin.

  3. Ludzie, ludzieeee!!!! Chowajta się, bo samoloty latajo nad Lublinem. Pamietajta, by zachować dystans społeczny i maski miejta pozakładane oraz świadectwo przyjęcia preparatu w garści trzymajta. Lećta jeszcze na bocznice kolejowe, gdzie przeladowują kukurydzę, to może trochę dostanieta, byśta mieli co jeść. Nie lekajta się ino się módlta.

Dodaj komentarz