Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gwiazdy Disco – Polo wystąpią na charytatywnym koncercie dla 5-letniej mieszkanki naszego regionu

Koncert gwiazd disco polo a także występy znanych lokalnych zespołów, jak też szereg innych atrakcji, czeka wszystkich, którzy w najbliższą niedzielę przyjadą do Deszkowic. Cel jest szczytny, gdyż chodzi o pomoc 5- letniej Zuzi.

W niedzielę 30 kwietnia 2017 r. na boisku sportowym obok siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Deszkowicach I w powiecie zamojskim odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem: „Pomóżmy Zuzi”. Aby zdobyć środki na leczenie i rehabilitację 5- latki, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe, zorganizowano wydarzenie, jakiego w okolicy jeszcze nie było.

Oprócz występów tanecznych lokalnych zespołów odbędą się pokazy akrobatyki motocykli i sztuk walki MMA, wystawa motocykli czy też wesołe miasteczko. Nie zabraknie też znanych osób i zespołów. Wśród nich będzie Krzysztof Głowacki, polski bokser, były zawodowy mistrz świata organizacji WBO w wadze junior ciężkiej i były młodzieżowy mistrz Polski oraz medalista mistrzostw Polski czy też zespół Jarzębina znany z przeboju Koko Euro Spoko oraz zespoły Spontain i Bluster.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 zaś od 18:00 sceną zawładną znane zespoły disco polo. Swoje największe przeboje zaśpiewają: Claudi, Meffis, Baflo, Spontan, Lesioki i wielu innych. W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację 5-letniej Zuzi Pióro z Michalowa. Nie zabraknie też stoisk z gastronomią. Wydarzenie ma być też transmitowane przez telewizję Polo TV.

40

(fot. nadesłane)
2017-04-26 12:50:09

2 komentarze

  1. Drobne sprostowanie…
    MMA nigdy nie było i NIGDY nie będzie „sztuką walki”
    Tylko tępa rozrywka tzn. „mordobicie” ku uciesze sponsorów i gawiedzi,która to ogląda.

    Sztuki walki to np. KUNG-FU,Aikido , Jiu-Jitsu, Karate ,a samoobrona to Krav-Maga czy jej polski odpowiednik Kombat56