Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Grupa Lubelskie.lu wśród Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny

Grupa Lubelskie.lu, w skład której wchodzi m.in. lublin112.pl znalazła się w zaszczytnym gronie Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2015. Otrzymaliśmy wyróżnienie za innowacyjność i promocję regionu.

W środę już po raz trzeci w Lublinie odbyła się coroczna ekskluzywna Gala Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2015. Została ona zorganizowana przez Giełdę Eventów. Celem Uroczystości był wybór najlepszych przedsiębiorstw Lubelszczyzny w zakresie sponsoringu i wspierania inicjatyw w minionym roku.

Podstawą nominacji były zebrane przez cały rok głosy na firmy w ramach serwisu www.gielda-eventow.pl oraz aktywność poszczególnych firm przez cały rok w Klubie Sponsora. W Gali wzięło udział 120 przedsiębiorców i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Podczas spotkania została podsumowana działalność Klubu Sponsora oraz Firm Członkowskich w minionym roku. Wyróżnione firmy otrzymały tytuł i statuetki Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2015.

W kategorii „Działalność charytatywna” statuetkę najlepszego sponsora otrzymał Zakład Robót Remontowo-Budowlanych Krzysztof Janiszewski. W kategorii „Aktywność sponsorska” statuetka trafiła do Kancelarii Niedźwiedź, w kategorii „Marketing sportowy” do firmy „Diament”- Doradcy Finansowi Sp. z o.o. zaś w kategorii „Tradycja i status na rynku” nagrodę odebrał przedstawiciel Perła- Browary Lubelskie S.A.

Wyróżnienie specjalne Najlepszego Sponsora Lubelszczyzny 2015 w uznaniu za innowacyjność i promocję regionu otrzymała grupa Lubelskie.lu, do której należy m.in. lublin112.pl, LubSport.pl, zwiedzajlubelskie.pl czy też nowy projekt wspierający lubelskich przedsiębiorców: firmy.lu.

(fot. materiały organizatora)
2016-01-28 23:59:52

Jeden komentarz

  1. Gratulacje !