Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek w Lublinie. Skoda ścięła drzewo i uderzyła w budynek, kierowca pod wpływem alkoholu (zdjęcia)

W środę rano na ul. Nowy Świat w Lublinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, następnie auto wypadło z jezdni, ścięło drzewo i uderzyło w budynek. Samochód ostatecznie zatrzymał się na boku.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 10.00 na ulicy Nowy Świat w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie jednego z budynków mieszkalnych leży auto osobowe. Zanim na miejsce dotarli strażacy i ratownicy medyczni, auto zostało postawione na koła przez postronne osoby.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda jadąc od strony ul. Kunickiego w kierunku ulicy Wrotkowskiej, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wypadł z jezdni. Skoda uderzyła w drzewo i budynek, a następnie przewróciła się na bok. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Wstępne badanie alkomatem wykazało, że kierowca był pod wpływem alkoholu. Został przetransportowany do szpitala na badania. Jak tłumaczył, wypił alkohol po zdarzeniu i wrócił na miejsce. Mundurowi ustalą dokładnie, w jakim stanie był mężczyzna w chwili wypadku.

Obecnie w rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowana. Policjanci prowadzą na miejscu swoje czynności, które pozwolą na odtworzenie przebiegu zdarzenia.

PRZECZYTAJ

Awantura pod monopolowym, kobieta została ugodzona nożem. Wielogodzinna obława za nożownikiem (zdjęcia)

14 komentarzy

 1. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

  Jak to się stało redakcjo, że wszystkie komentarze, które tu były zostały „przydzielone” do artykułu „Na ekspresówce wjechał w auto służby drogowej… „

 2. Adam z Janowic obok Mełgwi

  Te dzbany pijusy chyba nie wiedzą, że nie żyją w średniowieczu i ustalenie tego czy pił „przed” czy „po” jest bardzo proste.

 3. Do osób postronnych: Menelom auto stawia się na dachu, a nie na kołach.

 4. Kamerka w środku jest, to przebieg dosłownie można odtworzyć 🙂

 5. dobrze że muru nie przebił Patus

 6. A narodowość sprawcy? Jak pan z zagraniczny to deport, jak nasz to od razu więzienie. Tak to powinno wyglądać.
  Policja co roku zatrzymuje 100 tys pojanych kierowców!!!!

 7. To musiał być piękny lot z telemarkiem…

 8. Jakby nie patrzeć idiota.

 9. Dawniej kiedy pijanicy odebrano prawo jazdy (a zdarzało się że i dożywotnio) to przesiadała się do autobusu. A teraz mają po kilka zakazów i dalej to samo. Nie wiem czy teraz 'wolne sondy’ nic z tym nie robią czy może wręcz przeciwnie biorą w łapę już na taką skalę, że mało kto się boi konsekwencji.

Dodaj komentarz

Z kraju