Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na zjeździe z ekspresówki. Jeden z kierowców nie spojrzał na znaki (zdjęcia)

Kilka osób poszkodowanych i całkowicie zablokowane skrzyżowanie – to skutki nieuwagi jednego z kierowców. Na miejscu wypadku cały czas pracują policjanci i strażacy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 11.00 w miejscowości Parafianka w gminie Żyrzyn w powiecie puławskim. Na zjeździe z węzła Skrudki zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław, Żyrzyna, Skrudek i Bałtowa, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu dawnej drogi krajowej nr 17 z drogą prowadzącą od węzła Skrudki do Baranowa. Na chwilę obecną trwa ustalanie dokładnych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Jak nam przekazano, wstępnie wiadomo, że jeden z kierowców nie zastosował się do znajdującego się przed wjazdem an skrzyżowanie oznakowania.

Poszkodowani zostali karetkami oraz śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowani do szpitali. Na miejscu cały czas pracują policjanci i strażacy. Występują utrudnienia w ruchu.

Groźny wypadek na zjeździe z ekspresówki. Jeden z kierowców nie spojrzał na znaki (zdjęcia)

Groźny wypadek na zjeździe z ekspresówki. Jeden z kierowców nie spojrzał na znaki (zdjęcia)

Groźny wypadek na zjeździe z ekspresówki. Jeden z kierowców nie spojrzał na znaki (zdjęcia)

Groźny wypadek na zjeździe z ekspresówki. Jeden z kierowców nie spojrzał na znaki (zdjęcia)

(fot. DęblinNews)

16 komentarzy

 1. i co? ciamajda, co znaków nie zna i nie widzi, dostanie mandat i będzie dalej jeździć?

 2. i znowu pulawy codziennie teraz widac niekunatych

 3. takich popierdów co nie kumają znaków cała masa
  prym w tym wiodą woźnice beemek i audi …
  ale nie kumają, że to nie taczki na podwórku 😛

 4. Brawo OSP Bałtów zawsze gotowi

  Czym mniejsze wozidło tym większy dżygit za kierownicą , i popsuł takim paździem porządnego forda

 5. wsiór wiejski na skrzyżowaniu i bum 😛

 6. Coffemanie,ja mam audi i zawsze patrzę na znaki a ten co popularne z pierwszeństwem , zawsze powinien zwolnić ,gdy ma zasłonięty często wyjazd z podporządkowanej,ale tak chyba teraz uczą na kursach prawa jazdy.-Mam pierwszeństwo to popularny ile fabryka dała i gów..o mnie obchodzi,czy ktoś wyjedzie mi z podporządkowanej.To znaczy, że jeśli ma się pierwszeństwo przejazdu-to nieważne moje zdrowie i życie ,bo najważniejsze, że tamten wymusił mi z podporządkowanej.Zgroza po prostu z takim myśleniem

 7. Popylał zamiast popularne i popylam zamiast popularny(słownik podstawił błędnie w komentarzu)

 8. Oczywiście ślepa komenda dostanie mandacik od panów policjantow wraz z życzeniami „proszę uważać następnym razem panie kieorwco na znaki ” …A pan „kierowca ” oczywiscie bedzie na pewno uważał zgodnie z ich życzeniem …oczywiste w takim przypadku skierowania na badanie wzroku ,czy choćby egzamin ze znajomosci podstawowych znaków drogowych ,nie wchodzi w rachube w tym kraju

 9. Wypadek spowodowała młoda dziewczyna , dopiero co odebrała prawko. Wg miejsca zamieszkania to na tym skrzyżowaniu powinna skręcić w lewo – jak to chciała zrobić wogole nie hamując?

  • Lepiej się nie wypowiadać jak się czegoś nie wie?

   • Hmmm, skoro tak to składała fałszywe zeznania 🙂

    • Po pierwsze ktoś może ponieść konsekwencje za to co pani napisała wyżej bo nie może pani znać zeznań ponieważ zakładam że jest pani osobą postronną a po drugie radzę się doinformować z jaką prędkością jechało obydwu kierowców ?

     • A skąd możesz wiedzieć z jaką prędkością jechali obaj kierowcy? Co do kieowcy forda to nie mógł mieć prędkości bo za pare metrów miał rondo. Nie ma co tu dyskutować, wina kierującej seatem jest definitywna 🙁

      • Nie sądzę żeby ford poleciał tak daleko jadąc 50 zgodnie ze znakiem

       • Widzę, że nam się specjalista od fizyki znalazł 🙂 To pomyśl z jaką prędkością jechał seat, że małe autko tak wywaliło duży samochód?

 10. Ale przecież dziewczyna, która spowodowała wypadek sama mówiła że ma prawko od niedawna- nie jedna osoba, która była na miejscu wypadku może potwierdzić. Tak samo jak skąd była i skąd jechali.

Z kraju