690 680 960

Groźny wypadek na obwodnicy Kraśnika. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, droga jest zablokowana (zdjęcia)

Brawura i kompletna nieodpowiedzialność jednego z kierowców jest wstępną przyczyną wypadku, jaki miał miejsce na obwodnicy Kraśnika. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w środę około godziny 17:30 w miejscowości Pasieka. Na obwodnicy Kraśnika, w ciągu drogi krajowej nr 74 Kraśnik – Annopol, zderzyły się trzy samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Z informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, iż dwie osoby odniosły obrażenia ciała. obecnie ratownicy udzielają im pomocy.

Zdarzenie miało miejsce na odcinku, na którym obowiązuje ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca volkswagena ominął oczekujące na zielone światło auta i wjechał na zwężony odcinek drogi. Tam doprowadził do zderzenia z jadącymi z naprzeciwka autami.

Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Jak nam przekazano, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Trwa organizowanie objazdów.

(fot. KP PSP Kraśnik)

23 komentarze

 1. To nie mógł być miejscowy. Facio musiał jechać pierwszy raz po zwężeniu jezdni, które już w święta było. Tam nie ma gdzie uciekać, więc gra w cykora odpada 😉 Takie zwężenia betonowymi obrzeżami zredukowałyby populację piratów. Cena dość wysoka.

 2. Będąc w pełni władz umysłu to się tego nie da zrobić ,podejrzewam więc że gościu nie był

 3. Wypadek to powinni być ranni a przy kolizji nie ma rannych

 4. Powinni mu zabrać prawo jazdy i skierować na ponowny kurs na prawo jazdy i egzamin skoro przez brak znajomości przepisów o ruchu drogowym doprowadził do tak niebezpiecznego zdarzenia.

  • Jaki brak znajomości przepisów? To pokazywanie że że w korkach przed wahadłem stoją tylko mięczaki. Raz się nie udało.

 5. Brawo dla Misiaków !!! – Zamiast szybko reagować i ustawić blokadę na rondzie NSZ – krzyżówka DK19/74 to się ustawili tak daleko że TIR-y które wjechały musiały cofać. Żadnej informacji o alternatywnym obieździe !
  Brawo za refleks – chyba słońce przygrzało wczoraj nie tylko sprawcom !!!

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas