Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na lokalnej drodze. Mercedes uderzył w drzewo, kierowca walczy o życie

W ciężkim stanie trafił śmigłowcem do szpitala kierowca mercedesa, który brał udział w wypadku w powiecie łęczyńskim. Auto, którym się poruszał, z impetem uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło w środę około południa w miejscowości Charlęż w powiecie łęczyńskim. Na drodze powiatowej prowadzącej od Sobianowic do Zawieprzyc samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak wyjaśniała nam asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, kierujący mercedesem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwległy pas jezdni, pobocze a następnie wypadło z jezdni i uderzyło w drzewo.

Kierowca został zakleszczony we wraku auta. Aby go ewakuować strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. Następnie nieprzytomnego mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Jak nam przekazano, jego stan jest bardzo ciężki.

W miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

Groźny wypadek na lokalnej drodze. Mercedes uderzył w drzewo, kierowca walczy o życie

Groźny wypadek na lokalnej drodze. Mercedes uderzył w drzewo, kierowca walczy o życie

(fot. policja, nadesłane)

22 komentarze

  1. spoko, najpóźniej jutro go wypisują-skończyło się na kilku szwach
    diabli swego nie biorą

    • A skąd masz takie info?! Pajacu, zresztą szkoda pisania na dyskusje z 8mbecylami, co bladego pojęcia o jeździe na tym właśnie odcinku drogi nie mają, zapraszam na przejażdżkę w takich warunkach jak dziś + talenty które mówią a ch… j nie zjadę bo mi lusterka nie szkoda i zapie….. la prosto w auto jadące drugą stroną! Mam nadzieję że kierowca wyjdzie z tego,

  2. a była szansa szybciej

  3. bardzo dobre auto, dobre opony, napęd 4×4, najnowsze systemy nie wystarczą jesli prędkość będzie za duża. Na takie warunki naprawdę trzeba jechać wolniej i być bardzo ostrożnym. Nie warto za kilka minut tracić życia swojego lub kogoś innego

  4. A merc miał być bezpieczny.Klamcy.

    • Jest bezpieczny- ale jeszcze trzeba mieć trochę szczęścia. Znam osobę, której Merc miał spotkanie z pociągiem- z samochodu został tył a osoba wyszła z auta tylko z niewielkim złamaniem ? Jak to wytłumaczysz?

Z kraju