Groźny wypadek na lokalnej drodze. Mercedes uderzył w drzewo, kierowca walczy o życie

W ciężkim stanie trafił śmigłowcem do szpitala kierowca mercedesa, który brał udział w wypadku w powiecie łęczyńskim. Auto, którym się poruszał, z impetem uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło w środę około południa w miejscowości Charlęż w powiecie łęczyńskim. Na drodze powiatowej prowadzącej od Sobianowic do Zawieprzyc samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak wyjaśniała nam asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, kierujący mercedesem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwległy pas jezdni, pobocze a następnie wypadło z jezdni i uderzyło w drzewo.

Kierowca został zakleszczony we wraku auta. Aby go ewakuować strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. Następnie nieprzytomnego mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Jak nam przekazano, jego stan jest bardzo ciężki.

W miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. policja, nadesłane)

22 komentarze

 1. spoko, najpóźniej jutro go wypisują-skończyło się na kilku szwach
  diabli swego nie biorą

  • A skąd masz takie info?! Pajacu, zresztą szkoda pisania na dyskusje z 8mbecylami, co bladego pojęcia o jeździe na tym właśnie odcinku drogi nie mają, zapraszam na przejażdżkę w takich warunkach jak dziś + talenty które mówią a ch… j nie zjadę bo mi lusterka nie szkoda i zapie….. la prosto w auto jadące drugą stroną! Mam nadzieję że kierowca wyjdzie z tego,

 2. a była szansa szybciej

 3. bardzo dobre auto, dobre opony, napęd 4×4, najnowsze systemy nie wystarczą jesli prędkość będzie za duża. Na takie warunki naprawdę trzeba jechać wolniej i być bardzo ostrożnym. Nie warto za kilka minut tracić życia swojego lub kogoś innego

 4. A merc miał być bezpieczny.Klamcy.

  • Jest bezpieczny- ale jeszcze trzeba mieć trochę szczęścia. Znam osobę, której Merc miał spotkanie z pociągiem- z samochodu został tył a osoba wyszła z auta tylko z niewielkim złamaniem ? Jak to wytłumaczysz?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8014zł -0.13%
  • GBP 5.2376zł -0.26%
  • EUR 4.5546zł -0.01%
  • CHF 4.1198zł -0.52%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja