Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Groził pozbawieniem życia, zażądał zwrotu pieniędzy

Kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 21-latka, który wspólnie ze swoimi znajomymi pozbawił wolności swojego znajomego. W ten sposób mężczyzna chciał wyegzekwować zwrot pieniędzy.

Na policję w Międzyrzecu Podlaskim zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że został pobity. Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw. Pokrzywdzony relacjonował, że umówił się tam ze znajomym. Gdy ten wsiadł do auta, został pobity.

Pokrzywdzony oświadczył, że w samochodzie oprócz znajomego znajdowały się także inne osoby. Twierdził, że siedzący tam 21-latek żądał od niego zwrotu pieniędzy. Kiedy po około pół godziny mężczyźni wypuścili go z samochodu, młody mężczyzna wrócił do domu, a całą sprawę zgłosił organom ścigania.

Kryminalni natychmiast przystąpili do poszukiwań 21-latka. Mieszkaniec Białej Podlaskiej został zatrzymany. W minioną sobotę Prokuratura Rejonowa w Radzyniu Podlaskim zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego. Jest on podejrzany o to, że działając w celu wymuszenia od pokrzywdzonego wierzytelności stosował groźbę pozbawienia życia i przemoc oraz pozbawił mężczyznę wolności.

Wkrótce 21-latek stanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają personalia pozostałych osób i ich udział w sprawie.

(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

 1. Kapturek (kolor i rozmiar europejski)

  Qjurwa !!! Ale czasy nastały, wierzyciel już nawet dłużnika nie moza stosownie upomnieć.

 2. Dobrze jest pożyczać kasę ale też na czas ją oddać

 3. Frajer ******* nawet się o własne pieniądze nie można upomnieć a na pewno robił to nie jeden raz

 4. Bidulek ”poszkodowany ” skorzystal z naszego „sprawiedliwego ” prawa ,gdzie wierzyciel nie ma żadnych praw ,za to dłużnik moze nie oddawać kasy a wierzyciel może mu co najwyzej słać ponaglenia pocztą …jak tylko wierzyciel spróbuje się upomnieć w bardziej zdecydowany sposób ,staje sie w świetle naszego „wielce sprawiedliwego prawa ” ,znacznie wiekszym i gorszym przestępcą ,niż ten złodziej który kasy nie chce oddać …zobaczcie co się dzieje jak wynajmiecie takiemu złodziejowi mieszkanie …mieszka sobie ,nie placi ,a wy nic nie możecie …takie mamy „sprawiedliwe ” prawo w tym popier…lonym kraju

 5. Rozumiem tego „zabezpieczonego” chłopaka – też nienie wytrzymałabym jakby, ktoś nie tylko nie oddał mi pożyczonej w dobrej wierze kasy, ale jeszcze śmiałby się mi w pysk, że się o nią upominam.

 6. ciekawi mnie kogo powinni ukarać? ??????

 7. Za mało dostał skoro jeszcze miał odwagę iść na skargę.

 8. ślepa na jedno oko Temida

  zbychu to co napisałeś to jest u totalnych zdrajców i dlatego donoszą na Polskę bo nic innego nie potrafią wymyślić. Ja czekam na przyspieszenie reform całego aparatu sprawiedliwości i będę manifestować na ulicy poparcie dla tych reform. PRECZ Z TYMI, KTÓRZY NADAL CHCĄ CHRONIĆ OSZUSTÓW WE WSZYSTKICH DZIEDZINACH GOSPODARCZYCH I SPOŁECZNYCH!!!

Z kraju

Sport