Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groził matce, że ją spali. Zaatakował policjantów widłami

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził swojej matce, że ją spali. 52-latek w chwili zatrzymania zaatakował policjantów widłami.

W miniony czwartek 71-letnia mieszkanka gminy Siedliszcze zgłosiła interwencję dotyczącą przemocy w rodzinie. Mundurowi ustalili, że 52-letni syn zgłaszającej znęca się nad nią stosując przemoc psychiczną i fizyczną. W dniu zgłoszenia podpalił trawy w pobliżu zabudowań i groził jej spaleniem oraz zabójstwem.

Przed przyjazdem policjantów kobiecie udało się ugasić płomienie. Mężczyzna schował się przed policjantami w szopie, a podczas próby zatrzymania zaatakował funkcjonariuszy widłami. 52-latek został obezwładniony i zatrzymany.

W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. W przeszłości odbywał już kary pozbawienia wolności. 52-latek usłyszał już zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza, gróźb i znęcania się. Został doprowadzony do sądu, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo czynnej napaści na funkcjonariuszy publicznych kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

11 komentarzy

 1. W USA już by ścierwa nie było no,ale tu Polsza jest…

  • Nie mam pojęcia po co policja nosi te swoje P99 chyba tylko dla ozdoby! To już wolą dać się przebić widłami na służbie niż strzelić do napastnika ????

   • Jasio Down z zerówki

    Gdyby rawo było zdecydwani przyjaźniejsze ofiarom (w tym przypadku, policjantom) to policjanci ni baliby się długich dochodzeń bo zabili „człowieka”

 2. Publiczna utylizacja.

 3. Straszna broń – chamski floret – jedno pchnięcie – 3 otwory.

 4. To ta piepszona stara KŁAMIE . WYRZUCA GO Z DOMU ZABIERA PIENIADZE JAKIE DOSTAJE Z OPIEKI . I SAM BYLEM SWIADKIEM JAK I ICH SASIEDZI ZE BIJE TEGO PANA DREWNIANYM KOLKIEM PO CALYM CIELE !!! Kobieta nazywa sie KRYSTYNA BOREK . Sąsiedzi wiedzą co to za rodzina ale oceniania Pana Krzyska jest nie fer ! Te grozby i podpalwnia to jedno wielkie klamstwo !!! Zgloszę tą sprawe napeno.!.

  • Jeżeli to prawda co piszesz to zgłoś do prokuratury bo niepowiadomienie o przestępstwie tez jest karalne

 5. Ot się synia matka dochowała…..

 6. Stefan nie zapominaj że są jeszcze czterozębne… Jeszcze groźniejsze

 7. Siedliszcze się bawią w miasto, a wieśniaki jak byli tak są.

 8. do ” życzliwy ”
  Zgłoś się najpierw do biblioteki albo księgarni po słownik ortograficzny :)))