Groził kobiecie nożem i próbował wyrwać torebkę. Policjanci poszukują sprawcy usiłowania rozboju

Trwają poszukiwania sprawcy usiłowania rozboju, który na jednej z ulic Lublina zastraszając kobietę nożem próbował wyrwać jej torebkę. Pokrzywdzoną zapamiętała wizerunek mężczyzny i na tej podstawie sporządzono portret pamięciowy.

Do napadu doszło 3 maja przy ulicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że młody mężczyzna zaatakował idącą kobietę, a następnie grożąc jej nożem, usiłował wyrwać torebkę. Kobiecie udało się spłoszyć napastnika.

Z relacji poszkodowanej, która zapamiętała wizerunek sprawcy wynika, że był to mężczyzna w wieku 20-30 lat, wzrostu około 170-175 centymetrów, szczupłej budowy ciała, o jasnej cerze i ciemnych brwiach. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemne dresowe spodnie, czarną bluzę z kapturem, materiałową czapkę koloru czarnego oraz maseczkę zakrywającą usta i nos.

Policjanci na podstawie opisu pokrzywdzonej sporządzili portret pamięciowy podejrzanego. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

(fot. Policja Lubelska)

Zobacz również

20 komentarzy

  1. 3 maja to prawie wczoraj . Nie napisano w którym roku .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew