Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Gozdów: Skoda uderzyła w drzewo. Nietrzeźwy 19-latek trafił do szpitala

W niedzielę rano w miejscowości Gozdów auto osobowe uderzyło w drzewo. Do szpitala trafił 19-latek. Trwa ustalanie, kto kierował pojazdem w czasie wypadku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 5 nad ranem w miejscowości Gozdów w powiecie hrubieszowskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że auto osobowe uderzyło tam w przydrożne drzewo.

– Kiedy mundurowi przybyli na miejsce, zastali osobową skodę, która z relacji świadków zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. W pojeździe znajdował się 19-letni mieszkaniec gminy Werbkowice. Mężczyzna posiadał obrażenia ciała. Udzielono mu więc pomocy przedmedycznej. 19-latek trafił do szpitala – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 19-latka. Mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia.

– Prowadzone w tej sprawie dochodzenie wyjaśni, czy mężczyzna jechał pojazdem sam i jak doszło do powyższego zdarzenia – dodaje asp. Edyta Krystkowiak.

68-102635

2017-03-27 10:28:20
(fot. Policja Hrubieszów)

13 komentarzy

  1. Pójdzie siedzieć na dwa lata, czy przepisy jeszcze go nie obejmą?

  2. Przecież wiadomo,że czerwone są szybsze ale nie takie szybkie jak żółte. Mimo to,trzeba uważać bo czerwona „kura” może się wyrwać spod kontroli w każdej chwili tym bardziej jak się na bani prowadzi.

  3. Pewnie zasnał. Po alkoholu dobrze się zaspia.

  4. Jeszcze go przepisy nie dotyczą za taką sytuację gdzie brał tylko sam udział kolegium w wysokości 5500, mandat 500 i koszty rozprawy sądowej i utata prawka na 3 lata…….. a tak poza tym to identyczny wrak potrzebny przy trzeciej części Killera

  5. Podejrzewam, że to „święta krowa” wylazła mu (albo wyjechała rowerem) na drogę. Żeby uniknąć potrącenia musiał gwałtownie odbić i dlatego wypadł z drogi.

  6. Oby już z tego szpitala nigdy nie wyszedł o własnych siłach.

  7. Onufry nie broń pijaka.

  8. ”19 letni mężczyzna” …raczej 19 letni bezmózgi łepek ,który jak dożyje to może zmądrzeje za jakieś 10 lat

  9. ładna octavia pewnie tatusia

  10. co się dzieje z tymi gówniarzami,że czują się tak bezkarni wsiadając po pijaku za kierownicę (tak to nie oni zapłacą tylko ich rodzice). to jakiś horror z ilością pijanych kierowców. Aż strach wyjężdzać na drogi samochodem czy tym bardziej rowerem. Policja powinna być bardziej aktywna na drogach aby wyłapać tych potencjalnych zabójców zanim komuś zrobią krzywdę. Dobrze że trafił w drzewo a nie w niewinnego innego uczestnika ruchu . Bo pijany kierowca nie jest niewinny NIGDY

Z kraju

Polityka i społeczeństwo