Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Gala Strife tym razem w Chełmie. Mamy dla Was zaproszenia!

Były już Puławy, Lublin, Legionowo czy Radom, tym razem w swojej 9. odsłonie Gala Strife zawita do Chełma i jak zawsze z jednej strony zaprezentują się doświadczeni zawodnicy, z drugiej, natomiast młodzi, ambitni wojownicy, którzy są gotowi pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności.

Po 8 bardzo dobrze przyjętych zarówno przez zawodników, jak i ekspertów z branży, organizacja Strife jest na finiszu przygotowań dziewiątego wydarzenia. Co warto podkreślić po raz kolejny właściciele organizacji dają przestrzeń do walki zawodnikom lokalnym.

– To jest idea, która przyświeca nam od pierwszej gali w Puławach. Dajemy szansę wyróżniającym się zawodnikom młodego pokolenia, co oni zrobią z tą szansą zależy tylko od nich, ale my, widząc, ilu młodych ludzi garnie się do tego sportu, chcemy im otwierać drzwi do wielkiego świata – wyjaśnia Maciej Osek, prezes organizacji Strife.

W Chełmie zobaczymy, trzech zawodników reprezentujących lokalne kluby, będą to Kacper Matuszyński i Kamil Mękal z Bastionu Chełm oraz Piotr Jaworski z Fabryki Sportu. Nie można zapomnieć również o reprezentującym Sportowe Puławy, Kacprze Cholewie, który jak na razie na galach Strife nie przegrał.

Ale jak wspomnieliśmy na wstępie Strife to po raz kolejny nie tylko młodzi, ale też doświadczeni zawodnicy. W Co-main evencie w Oktagonie zmierzą się coraz bardziej rozpoznawalny Patryk Grabowski z walecznym Gruzinem, Georgim Lobzhanidze. Natomiast w walce wieczoru naprzeciw siebie stanął mający za sobą walki m.in. w KSW, Arkadiusza Kaszuba i Krystian Kaszubowski. Także po raz kolejny gala Strife zapowiada się bardzo interesująco i emocji zdecydowanie nie zabraknie.

Bilety na wydarzenie można kupić na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/126972/Che%C5%82m/Strife+MMA/

Dla naszych Czytelników mamy 6 pojedynczych zaproszeń na wydarzenie. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? W komentarzu pod postem na Facebooku o tym wydarzeniu należy napisać prosty komentarz, dlaczego to właśnie Ty masz wybrać się na tę galę! Ze wszystkich wpisów wybierzemy 6 osób, które otrzymają zaproszenia na chełmską Galę Strife. Do dzieła! 20 czerwca w czwartek przekażemy wybranym osobom zaproszenia.

9 komentarzy

 1. Wsiowe cieniasy

 2. Serdeczne podziękowania dla organizatorów, że wybrali Chełm na zorganizowanie takiej Gali. Szkoda że takie wydarzenia tak rzadko się tu dzieją. Byłem na jednej Gali super wydarzenie, fantazyjna choreografia wejść zawodników przed walkami. Pozdrowienia dla Organizatorów Gali i Redakcji Lublin112. PS. wszystkim się nie dogodzi,a takie komentarze jak ten wyżej to powinien sobie zachować dla siebie komentujący zero kultury

  • Dokladnie. Łatwo napisać w internecie jakąś obelgę ale ciekawe czy miał by na tyle odwagi żeby im to powiedzieć prosto w oczy co o nich myśli…

 3. To jakis odlam LGBT ?

 4. Szkoda kasy na tekich farfocli

 5. Tłuka dla prymitywów i bandytów. Skoro w kraju tak mocno promuje się bijatyki i prymitywne nawalanki różnego rodzaju MMA, nic dziwnego, że później niektórym troglodytom wydaje się, że pobić drugiego człowieka to sportowa ambicja i intelektualny wyczyn. Jak można promować tego typu wydarzenia, redakcjo?

 6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Nie żadna tłuka,bo ten strażnik więzienny w Sosnowcu ostatnio,jak by coś umiał to by się obronił przed trzema wyrostkami 16 lat.A tak zakopali go na śmierć.Kopali w głowę jak leżał i nastąpiła śmierć pnia mózgu

 7. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Dlatego jak człowiek coś podpatrzy na takim wydarzeniu to zastosuje to do własnej i innych ludzi samoobronny

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport