Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Firma ubezpieczeniowa obiecuje szybką wypłatę odszkodowań poszkodowanym w wyniku przejścia trąby powietrznej

Wypłatę odszkodowania w ciągu jednego dnia od zgłoszenia szkody obiecuje mieszkańcom gminy Wojciechów PZU. Na miejscu od wczoraj działają już eksperci firmy, a dzisiaj ma zostać uruchomione mobilne biuro pomocy.

PZU zapowiedziało uruchomienie szybkiej ścieżki obsługi zgłoszeń dla swoich klientów, którzy zostali poszkodowani w wyniku przejścia trąby powietrznej w gminie Wojciechów. Już we wtorek po godzinie 18 do poszczególnych miejscowości udało się siedmiu mobilnych ekspertów firmy ubezpieczeniowej, którzy przemieszczali się oznakowanymi logiem PZU samochodami pomiędzy miejscowościami Palikije Pierwsze, Cyganówka i Stasin, docierając do swoich klientów.

W dniu dzisiejszym w gminie Wojciechów działać będzie Mobilne Biuro PZU Pomoc z Opiekunami Merytorycznymi. Jego dokładna lokalizacja ma zostać ustalona ze sztabem kryzysowym. Celem jest dotarcie do poszkodowanych bez czekania na zgłoszenie szkód od nich. Firma będzie wypłacać odszkodowania w ciągu jednego dnia od daty zgłoszenia szkody.

Jak wyjaśniają przedstawiciele PZU, nie ma przeszkód, aby po wykonaniu dokumentacji zdjęciowej np. telefonem komórkowym, poszkodowani przystępowali do sprzątania i zabezpieczania uszkodzonego mienia. Dzięki temu nie muszą czekać na wizytę rzeczoznawcy. Pozwoli to również na zminimalizowanie strat po żywiole i zapobiegnie powiększaniu szkody.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Eksperci he he . Wiemy jak działają .

  2. Tak , wypłacą kwotę bezsporną jakieś 10% ha ha

  3. jak zwykle wyjdzie że to akurat ubezpieczenie to nie obejmuje , albo przedostania wpłata była spóźniona o 2 dni i sie nie należy ….

  4. Wypłacą grosze, ale za to jak szybko!

  5. Dokładnie firmy dążą do tego aby wypłacać jak najmniej za wszelką cenę. A w czołówce PZU chwalące się najwyższymi dochodami w historii . Z czego te dochody ze składek naiwnych ludzi.