Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Firma meblowa Agata S.A. przekazuje 1 mln złotych na walkę z koronawirusem

W sobotnim komunikacie sieć salonów meblowych Agata poinformowała, że przekazuje 1 mln złotych na walkę z koronawirusem w Polsce. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego i zabezpieczenia sanitarnego.

Agata S.A. zdecydowała o przekazaniu 1 000 000 zł służbie zdrowia na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego na walkę z koronawirusem. Mamy nadzieję, że wszystkie działania prewencyjne i niezbędny sprzęt medyczny, przyczynią się do możliwie najszybszego uporania się z tą trudną dla wszystkich sytuacją – taki komunikat pojawił się w sobotę na profilu na Facebooku firmy Agata S.A.

Agata S.A., sieć salonów z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz, wspiera walkę z pandemią koronawirusa w Polsce. Zarząd firmy podjął decyzję o przekazaniu miliona złotych na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego na walkę z koronawirusem. Decyzja firmy jest podyktowana ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

– Wszyscy, zarówno nasi Pracownicy, Klienci oraz ich rodziny – stoimy w obliczu nowej, trudnej sytuacji i nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość – przyznaje Grzegorz Przondziono, Prezes Zarządu Agata S.A.

To dlatego kwota miliona złotych przekazana od firmy zasili środki potrzebne obecnie służbie zdrowia na najważniejszy sprzęt medyczny i środki zabezpieczenia sanitarnego niezbędne w przeciwdziałaniu i leczeniu koronawirusa.

(fot. AM)

40 komentarzy

 1. Czytam komentarze i nie wierzę oczom!
  Po co tyle jadu, ludzie!?
  Gest Agata Meble godny naśladowania, mnie to imponuje. Kwota nie ma znaczenia.
  Wspierajmy się teraz moi mili, a nie opluwajmy.

  Agacie dziękuję.
  POZDRAWIAM Czytelników i Redakcję.

 2. Super gest. Pierwsze podarowane pieniądze na coś co jest w obecnym momencie najbardziej potrzebne, sprzęt medyczny przyda się nie tylko teraz ale i w późniejszych latach a środki sanitarne są na wagę złota. DUŻE UKŁONY W STRONE AGATA MEBLE

 3. Owsik oddaj pieniądze na walkę z wirusem

 4. firma jąkatego też może przekazać parę baniek,tyle zebrali podczas tegorocznego finału

 5. BRAWO AGATA MEBLE TO JEST FIRMA!!!!!!!!

 6. Brawo? Agata ….aż nie moge sie doczekać ile rydzyk rzuci $

 7. Super gest super naprawdę brawo pfff ,a pracownikom magazynu nakazują przyjść do pracy wydawać meble i przyjmować dostawy w dodatku nie ma żadnego zabezpiecznia żadnych środków dezynfekujących rękawiczek kompletnie nic!!! jak by nie mogli tego odebrać za tydzień czy dwa ???Jesteście śmieszni i żałośni macie daleko pracownika już nie wspominając o klientach bez mebli da się żyć!!!

 8. Darmowa reklama wszędzie o tym mówią za tyle reklam to zapłaciłby kilkanaście milionów, czytajcie pomiędzy wierszami.