Firma meblowa Agata S.A. przekazuje 1 mln złotych na walkę z koronawirusem

W sobotnim komunikacie sieć salonów meblowych Agata poinformowała, że przekazuje 1 mln złotych na walkę z koronawirusem w Polsce. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego i zabezpieczenia sanitarnego.

Agata S.A. zdecydowała o przekazaniu 1 000 000 zł służbie zdrowia na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego na walkę z koronawirusem. Mamy nadzieję, że wszystkie działania prewencyjne i niezbędny sprzęt medyczny, przyczynią się do możliwie najszybszego uporania się z tą trudną dla wszystkich sytuacją – taki komunikat pojawił się w sobotę na profilu na Facebooku firmy Agata S.A.

Agata S.A., sieć salonów z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz, wspiera walkę z pandemią koronawirusa w Polsce. Zarząd firmy podjął decyzję o przekazaniu miliona złotych na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego na walkę z koronawirusem. Decyzja firmy jest podyktowana ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

– Wszyscy, zarówno nasi Pracownicy, Klienci oraz ich rodziny – stoimy w obliczu nowej, trudnej sytuacji i nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość – przyznaje Grzegorz Przondziono, Prezes Zarządu Agata S.A.

To dlatego kwota miliona złotych przekazana od firmy zasili środki potrzebne obecnie służbie zdrowia na najważniejszy sprzęt medyczny i środki zabezpieczenia sanitarnego niezbędne w przeciwdziałaniu i leczeniu koronawirusa.

(fot. AM)

Zobacz również

40 komentarzy

 1. Czytam komentarze i nie wierzę oczom!
  Po co tyle jadu, ludzie!?
  Gest Agata Meble godny naśladowania, mnie to imponuje. Kwota nie ma znaczenia.
  Wspierajmy się teraz moi mili, a nie opluwajmy.

  Agacie dziękuję.
  POZDRAWIAM Czytelników i Redakcję.

 2. Super gest. Pierwsze podarowane pieniądze na coś co jest w obecnym momencie najbardziej potrzebne, sprzęt medyczny przyda się nie tylko teraz ale i w późniejszych latach a środki sanitarne są na wagę złota. DUŻE UKŁONY W STRONE AGATA MEBLE

 3. Owsik oddaj pieniądze na walkę z wirusem

 4. firma jąkatego też może przekazać parę baniek,tyle zebrali podczas tegorocznego finału

 5. BRAWO AGATA MEBLE TO JEST FIRMA!!!!!!!!

 6. Brawo😘 Agata ….aż nie moge sie doczekać ile rydzyk rzuci $

 7. Super gest super naprawdę brawo pfff ,a pracownikom magazynu nakazują przyjść do pracy wydawać meble i przyjmować dostawy w dodatku nie ma żadnego zabezpiecznia żadnych środków dezynfekujących rękawiczek kompletnie nic!!! jak by nie mogli tego odebrać za tydzień czy dwa ???Jesteście śmieszni i żałośni macie daleko pracownika już nie wspominając o klientach bez mebli da się żyć!!!

 8. Darmowa reklama wszędzie o tym mówią za tyle reklam to zapłaciłby kilkanaście milionów, czytajcie pomiędzy wierszami.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!