Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

FILM: Zatrzymanie sprawcy śmiertelnego potrącenia dwóch nastolatek pod Łukowem

46-latek śmiertelnie potrącił dwie nastolatki i uciekł. Sprawca jest już w rękach policji. Ponad 7 godzin trwało poszukiwanie mężczyzny, który zbiegł z miejsca zdarzenia wraz z pasażerem pojazdu nie udzielając pomocy 12 i 13-latce. Dziewczynki zginęły na miejscu.

2014-04-27 09:17:55
(wideo KWP Lublin)

6 komentarzy

  1. do kamieniołomów go a nie zeby wylegiwał sie za nasze pieniadze na pryczy. Pijany morderca..karac i to surowo a dla rodziny dozywotnio ma placic odszkodowanie za zabicie dziecka.

  2. Jakim trzeba być bydlakiem, żeby rozjechać a później zostawić na pastwę losu dwie umierające w rowie dziewczynki? Co trzeba mieć w głowie, żeby pić a właściwie chlać na umór a później wsiadać do auta?

    Widać, że akcja policji mająca na celu ujęcie sprawcy odbyła się szybko i z dużym rozmachem. Policja zdaje sobie sprawę, że tylko medialne nagłośnienie tej i wielu innych spraw pozwoli dotrzeć jak nie do przyszłych sprawców, to przynajmniej ludzi z ich towarzystwa. Trzeba wyplenić społeczne przyzwolenie dla jazdy po pijaku!

    Liczę na najwyższy wymiar kary dla tych kryminalistów.

  3. Przywiązać kajdankami do drzewa obok miejsca tragedii , resztę formalności ludzie okoliczni dopełnią , a nasze pieniążki (podatników) nie pójdą na sądy itp

  4. Śmierć to żadna kara dla takiego bydlaka. W Polsce powinien powstać ośrodek ciężkich robót…jakieś kamienieołomy, zakłąd utylizacji odpadów niebezpiecznych lub coś w tym stylu. Tam powinni lądować wszyscy pijani kierowcy. Bez wyjątku. Każdy kto siada za kółko po pijaku to potencjalny morderca i powinien byc karany jak morderca. Najlepiej też orzekać przepadek mienia. Jak przed kierowcami stanie widmo utraty samochodu to może wtedy się opamiętają i pomyślą przez chwilę.

    A za zabicie kogoś po pijaku dożywotnie więzienie w kamieniołomach.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo