Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

FILM: W Trojaczkowicach autobus uderzył w drzewo. Wypadek na drodze krajowej nr 19

Pięć osób zostało rannych w wypadku przed miejscowością Trojaczkowice w woj. lubelskim. Rejsowy autobus jadący z Chełma do Krakowa najpierw zderzył się z osobówką, po czym uderzył w drzewo.

(fot. wideo lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. potrzebna ustawa o wycince drzew przy drogach. ile jeszcze ludzi musi zrobić sobie krzywde przez zderzenia z drzewami

  • @ olo – Jeśli by tak uczynić jak sugerujesz z przydrożnymi drzewami, to co jeszcze?
   Słupy obłożyć mięciuchną gąbeczką, albo produkować z niezbyt twardej gumy, a wstrętne przepusty drogowe, które wprost pchają się pod koła wysadzić w powietrze ?
   A może najprościej w świecie zacząć myśleć o tym co się robi.

   • Sołtys- olo ma trochę racji z tymi drzewami , bo teraz wjechał autobus bo stało na jego drodze , a na jesieni będą spadać liście i to przez liście ktoś spowoduje jakiś wypadek.

 2. jak by nie kobieta za kierownica to by nie bylo tragedii…

 3. trzeba by wprowadzić ustawę, że jak baba zda egzamin na prawo jazdy, to musi go zdać jeszcze raz i jeszcze raz, a dopiero wtedy do auta !!!

 4. Czy został podstawiony droga redakcjo drugi autobus PKS Chełm???
  Jeden z lepszych autobus chełmskiego PKS-u…do klepania…

 5. !! jest mowa o karetce, jest mowa że zjechaniu na pobocze. Może to wcale nie baba tylko rozpędzony autobus nie liczący się z innymi. Proponuje poczekać pewnie 112 wstawi komentarz jak coś będzie wiadomo. Nawet jak wymusiła bo pewnie tak to prawnie wygląda to autobus nie jest bez winy. Ale nie było mnie nie widziałem gdybam

 6. NA SKRZYŻOWANIU JEST CIĄGŁA LINIA I NIE POWINIEN WYPRZEDZAĆ KIEROWCA

 7. was trzeba leczyc id***i

 8. Ja tam mieszkam

 9. dla waszej wiadomosci to autobus musial odbic bo szalona baba zajechala im droge gdyby nie to to by kobiete zmiazdzyli tym autobusem wiec co nie ktorzy niech sie zastanowia

 10. Co Wy wszyscy macie do kobiet za kierownicą?
  Ja też prowadzę samochód i jakoś nie jeżdżę najgorzej. Równie dobrze ten samochód mógł prowadzić mężczyzna i jakby miał być wypadek to by był. Panowie wcale lepiej nie jeżdżą.!
  Szczególnie Ci, co to mają białe czapeczki z daszkiem na sztorc i najlepiej betę…
  Popatrzcie jak sami jeździcie, a potem komentujcie i oceniajcie.

Z kraju