Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Fiat uderzył w barierę na moście. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj w Woli Mysłowskiej doszło do groźnego wypadku. Pojazd osobowy uderzył w barierę mostu, metalowe elementy dostały się do wnętrza auta.

Wczoraj po południu w Woli Mysłowskiej w powiecie łukowskim auto osobowe marki Fiat uderzyło w barierę mostu.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący pojazdem, 20-latek zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w metalowo-betonową barierę mostu. Siła uderzenia była tak duża, że elementy bariery dostały się do wnętrza pojazdu i praktycznie auto uległo całkowitemu zniszczeniu.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierujący autem młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Fiat uderzył w barierę na moście. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Łuków)

7 komentarzy

 1. Kolejny argument dla zwolenników kupowania dzieciom „małych i powolnych aut, bo oni się takimi uczyli jeździć i się nauczyli, a Paaanie sto kuni to zeżre młodego i wypluje”.
  Jak widać, jak ktoś się bardzo chce rozbić, to da radę i w takiej jeżdżącej trumnie jak Seicento.

  • Wbrew twojemu mniemaniu, bardzo dobry to argument. Lepiej gdy niedoświadczony „adept jazdy” zrobi krzywdę tylko sobie, niż ma zrobić ją innym. Dawanie mu masywniejszego auta, pełnego galopujących pod maską koni znacznie zwiększa ryzyko że on zrobi krzywdę bardziej komuś innemu, niż sobie.

   • Ale większość tych niedoświadczonych „adeptów jazdy” eliminuje siebie i swoich znajomych, wracając gdzieś po nocy z wiejskich/miejskich „discowstrząsów”.
    Nie mówię, żeby od razu kupować BMW czy Lexusa, bo napęd na tył wymaga pokory i doświadczenia, ale niech już starzy kupią jakąś Lagunę 2 czy Passerati B5 – coś przy okazji się dziecko nauczy z grzebania przy aucie (zwłaszcza w wypadku Reni – hehe), a przy okazji nie będzie to jeżdżąca trumna.

  • Bynajmniej! Każdy świeży kierowca przez min 24mies. powinien mieć ZAKAZ kierowania pojazdem o mocy większej jak 80 KM ! Dla innych bezpieczeństwa przede wszystkim.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo