Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Festyn Rodzinny w ogrodzie Braci Kapucynów na Poczekajce

Szereg atrakcji przygotowali organizatorzy festynu, jaki odbędzie się w sobotę w ogrodzie klasztornym przy kościele na Poczekajce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W sobotę, 3 czerwca, na terenie ogrodu Braci Kapucynów na Poczekajce odbędzie się Festyn Rodzinny. To cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenie zostanie zorganizowane już po raz 15. Dla uczestników zaplanowano wiele atrakcji, m.in. zabawy i konkursy, występy dzieci i młodzieży, dmuchany plac zabaw, Kinder Krainę, harcowisko, kucyki, pokazy służb mundurowych, pokazy medyczne czy też symulator dachowania. Będzie można również spróbować zakonnej kuchni.

Całość rozpocznie się o godzinie 11:00. W czasie festynu będzie także możliwość oznakowania swojego roweru przez policję, potrzebna do tego jest osoba dorosła z dowodem osobistym oraz dowód zakupu jednośladu. Natomiast o godzinie 20.00 ruszy potańcówka ze „Stylową Orkiestrą Taneczną”.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym miasta Lublin. Festyn został wpisany w kalendarz wydarzeń w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży. Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Festyn Rodzinny w ogrodzie Braci Kapucynów na Poczekajce

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

8 komentarzy

  1. Polecam , bardzo fajna impreza i klimat 🙂 Zakonnicy pokazują,że też są normalnymi ludźmi z dużym poczuciem humoru i potrafią się super bawić 🙂

  2. Zakonnice będą striptes robiły ?

  3. Duże brawa dla kapucyńskich Braci za organizację dobrej zabawy 🙂

  4. nie mam nic przeciwko , aby się tylko PISuary nie dorwały i kampanii wyborczej nie robiły , brawo Bracia gonić oszustów

  5. U Kapucynów z Poczekajki zawsze jest wspaniała zabawa dla dzieciaków.

  6. Jak sponsorem jest prezydent miasta Lublin, to specjalnie dla Ciebie promować się będzie twoja ulubiona Parada Oszustów ?

Dodaj komentarz

Z kraju