Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Farba, jaja i pomidory. Nieznani sprawcy zdewastowali drzwi biura poselskiego PiS w Lublinie

W nocy ze środy na czwartek nieznani sprawcy zdewastowali drzwi biura poselskiego PiS w Lublinie. O sprawie poinformował radny Marek Grzegorz Wojciechowski i zamieścił zdjęcie w sieci.

80 komentarzy

 1. Oj boli nadzwyczajną kastę korytko robi się coraz mniejsze

 2. No cóż najłatwiej powiedzieć że to co się stało to wina PO i oponentów. Drodzy przedstawiciele PiS popatrzcie na swoje czyste ręce i przypomnijcie sobie swoje czyny….”nie popieram, ale rozumiem” dołączam się do słów tej pani europosłanki z lubelskiego i „coś tam coś tam ” tez z lubelskiego . Mam nadzieję że uda się was ukarać za to co robicie z Polską. Nie jestem w żadnej partii ani ugrupowaniu tylko mam rozum i go używam.

 3. Niedługo pisuarom jaja wyrwa. Chociaż chwilę,oni przecież nie maja jaj.

 4. Ale czemu tutaj się dziwić? PiS sam sobie zasłużył. Ludzie ich poprostu nienawidza, każdy widzi co się dzieje w kraju. Ile zła ludziom wyrządzili. No może oprócz wiochy i kleru bo oni niezmiennie na nich głosują.

 5. .......................,

  Jak to śpiewa Zenek M.- jak do tego doszło, nie wiem :).

 6. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

 7. Plandemia. Normalna sprawa. Jeszcze posłowie pis nie powinni pracować 2 lata i nie pobierać pensji. Wtedy było by prawnie i sprawiedliwie.

 8. PiS – czyli Podatki i Socjalizm 🙂

 9. To dopiero początek. Żadna tyrania długo nie przetrwa. Nawet żeby mieli wszystkie media w kraju. Ludzi myślących nie oszukają,nie otumania. Zło zawsze na końcu przegrywa.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo