Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Farba, jaja i pomidory. Nieznani sprawcy zdewastowali drzwi biura poselskiego PiS w Lublinie

W nocy ze środy na czwartek nieznani sprawcy zdewastowali drzwi biura poselskiego PiS w Lublinie. O sprawie poinformował radny Marek Grzegorz Wojciechowski i zamieścił zdjęcie w sieci.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek przy ul. Królewskiej w Lublinie. O dewastacji drzwi do biura poselskiego poinformował radny Marek Grzegorz Wojciechowski.

– Wczoraj w nocy doszło do fizycznego ataku na biura poselskie PiS w Lublinie. Na drzwiach wejściowych widać spray, jajka i pomidory. Szanowni oponenci polityczni możecie się z nami nie zgadzać, możecie protestować, organizować marsze, spierać się na argumenty, ale fizyczne ataki na posłów i działaczy PiS oraz dewastacje mienia są nieakceptowalne – napisał Marek Grzegorz Wojciechowski.

Radny zaznaczył we wpisie, że oczekuje publicznych przeprosin od lubelskich polityków opozycji, w tym Platformy Obywatelskiej, KOD-u i innych organizacji nawołujących w ostatnim czasie do nienawiści wobec PiS.

Na drzwiach nieznani sprawcy „narysowali” czarnym sprayem osiem gwiazdek, a także nanieśli napis na ścianie budynku czerwonym sprayem o treści „ZDRAJCY”.

(fot. Marek Grzegorz Wojciechowski)

80 komentarzy

 1. Ziściło się pragnienie maliniaka z kampani wyborczej ”Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie ” No to jadą teraz bez trzymanki ile się da.A ciemny lud to kupuje.

 2. Przeprosin? ? A to dobre, niech sam przeprosi i zrzeknie się mandatu aby zaoszczędzić sobie wstydu

 3. Widać jaka patologia jest w opozycji.

 4. Bida aż piszczy u pełowców pieniądze się kończą vatu kraść nie mogą czas zbierać puszki hahaha

  • Mam ci wyliczyć litanie afer PiS ? !Wiesz wiesniaku jakie Polska ma dziś przed PiS zadłużenie? !
   Niemasz pojęcia o ekonomii ani nie myślisz. Jesteś typowym pisowskim elektoratem. Wtórym analfabeta.

 5. Przyjmę do pracy 8 zł za godzinę do ciągnięcia pługa lub wyrzucania gnoju może być z PO lub kodu.

 6. to nie jest dewastacja, tylko ujawnienie tajemnicy panstowej

 7. Dlaczego żąda przeprosin? bo PIS to Przeproś i Spier…..
  Taki mają stosunek do suwerena

 8. PiS pojedzie na taczkach. Ustawa Lex TVN to jest ich gwóźdź do trumny. TVN nigdy nie przestanie nadawać. Jeżeli TVN podlega Amerykańskiej jurysdykcji to ta sprawa w przyszłości zajama się Amerykańskie Sądy i najlepsze Amerykańskie kancelarie prawne. Polska będzie musiała płacić wielomiliardowe odszkodowania! Polska wraz z USA bodajże w 1990 roku podpisała umowę o wzajemnej swobodzie gospodarczej oraz firm. A ta ustawa łamie te wszystkie postanowienia. To w przyszłości PiS zapłaci upadkiem! Oni weszli na cienki lód.

 9. Mareczek się poskarżył? Niech dalej objeżdża wszystkie wiejskie festyny – przynajmniej tyle „robi” dla lubelszczyzny.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo