Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Elizówka: Ekwilibrystyczny wyczyn kierowcy smarta. Nikt nie ucierpiał

W niedzielę około godziny 12 w Elizówce, na objeździe budowy obwodnicy doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Lubelskie służby ratunkowe mają ostatnio dużo pracy w jednym tylko miejscu. Mianowicie w Elizówce, pod jednym z wiaduktów na objeździe budowy obwodnicy, gdzie coraz częściej dochodzi do zdarzeń drogowych.

Dopiero co droga na Lubartów została uprzątnięta po poranny wypadku a już po kilku godzinach pod wiaduktem, na betonowej barierze zawisł smart.

Kierowca pojazdu jechał od strony Lubartowa. Wjeżdżając pod wiadukt, na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Pojazd obróciło i wskoczył on tylnym kołem na betonową barierę. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Co ciekawe auto nie ma żadnych uszkodzeń.

Ruch w okolicy zdarzenia odbywa się wahadłowo. Na miejscu jest policja. Wkrótce auto będzie zdejmowane z bariery. Mogą pojawić się większe utrudnienia w ruchu na trasie do Lubartowa.

2014-01-12 13:40:44
(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

  1. Nie no, ludzie, czy wy nie widzicie, że te pasy asfaltu są tylko tymczasowe? Wylano asfalt pomiędzy tymi gotowymi już pasami, żeby zrobić objazd dookoła większości placu budowy. Nikt nie będzie likwidował garbów, bo potem trzeba będzie znowu łatać asfalt w tych prawidłowych pasmach.

    Jeżdżę tamtędy regularnie i nigdy nie miałem problemu. Za pierwszym razem też mocno zwolniłem, bo mam oczy i widzę, że jest tam ostry zakręt i górka. Trzeba nie mieć wyobraźni albo nie zwracać uwagi na drogę, żeby tam jechać ponad 50 km/h.

    • Tap Chan twoja wyobraźnia i uwaga nie uratuje cię jak będziesz jechał od strony Lublina i na „czoło”wyjedzie ci kierowca z brakiem wyobraźni i brakiem uwagi.Tyle w temacie.