Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dzisiejszy wypadek w Dysie w oku kamery. Nagranie pokazuje ewidentny błąd kierowcy (zdjęcia)

Cały przebieg zdarzenia, jakie miało miejsce dzisiaj na skrzyżowaniu ul. Topolowej i Dolina Ciemięgi w Dysie, nagrała kamera monitoringu. Nagranie prezentujemy ku przestrodze.

Moment zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce w poniedziałek około godziny 10:30 w Dysie koło Lublina, został zarejestrowany przez kamerę. Jak już informowaliśmy, na skrzyżowaniu w centrum miejscowości zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kierowca volkswagena poruszał się od strony Elizówki. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak stop, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej renaultem, która jechała od miejscowości Pólko. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Cały przebieg zdarzenia, w którym poszkodowana została jedna osoba, został zarejestrowany przez kamerę monitoringu na pobliskiej posesji. Funkcjonariusze drogówki prowadzą teraz dalsze czynności wyjaśniające w sprawie tego wypadku.

Dzisiejszy wypadek w Dysie w oku kamery. Nagranie pokazuje ewidentny błąd kierowcy (zdjęcia)

Dzisiejszy wypadek w Dysie w oku kamery. Nagranie pokazuje ewidentny błąd kierowcy (zdjęcia)

Dzisiejszy wypadek w Dysie w oku kamery. Nagranie pokazuje ewidentny błąd kierowcy (zdjęcia)

(fot. lublin112, wideo – nadesłane Ula i Wojtek)

11 komentarzy

  1. buraczysko z VW wymusił pierwszeństwo, bo i ślepy i głupi.

  2. I takie to właśnie jest zatrzymywanie się na stopie po polsku. Stop oznacza, że koła samochodu nie mogą się toczyć. Koniec i kropka. Nie 10 na godzinę, nie 5 na godzinę, nie bo ja widziałem, że nic nie jedzie.

  3. Myślał, że ogarnia drogę lepiej niż inni i jakieś głupie znaki stop kto i po co postawił. To może teraz będzie wiedział, że zatrzymanie się jest konieczne, tak samo jak na zielonej strzałce warunkowej tzn na czerwonym świetle, 50 razy się uda , a za 51 kogoś zabijasz. Pytam CZY WARTO ignorować przepisy?

  4. Niektórzy żyją własnym tempem. Miejscowemu, który obrał kierunek na sklep nic nie może przeszkodzić.

  5. Onufry z Czereśni

    Sprawa prosta, ale nasza dzielna policja do godz. 14.00 nie była w stanie ogarnąć tego wypadu. Dopiero deszcz pomógł i przyspieszył czynności służbowe, a mówią że tylko koty się boją wody ;d ;d

  6. Na pewno pijany. Nikt trzeźwy nie jeździ bez powietrza w kole. I to jeszcze przednim.

  7. wszystko ok ale dlaczego w mieście Lublin trzeba czekać 1,5h na przyjazd policji i 6h na przyjazd dochodzeniowych, podobno policja teraz jest super dofinansowana, sprawna i skuteczna….

  8. Jak można wjechać na skrzyżowanie nie upewniając czy jedzie samochód, no to jak ci się tak spieszy to się nie zatrzymuj na stopie, ale ustąp pierwszeństwa, a najlepiej oddaj prawo jazdy .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo