Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dzik wbiegł na drogę ekspresową. Potrąciło go volvo, nie przeżył (wideo)

Na wjeździe do Lublina od strony Kraśnika samochód osobowy zderzył się z dzikiem. Jak zwierzę dostało się na trasę szybkiego ruchu, na razie nie wiadomo.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13 w miejscowości Tereszyn koło Lublina. Na drodze ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów samochód osobowy zderzył się z dzikiem. Na miejscu interweniowała policja.

Jak ustaliliśmy, zdarzenia miało miejsce na jezdni w kierunku Lublina. Dzik wbiegł na jezdnię tuż przed nadjeżdżające volvo. Kierowca nie zdołał ominąć zwierzęcia i zostało ono potrącone. Dzik nie przeżył.

Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest lewy pas jezdni. Pojazd posiada spore uszkodzenia i będzie musiał zostać usunięty z drogi przez lawetę.

(fot. nadesłane – Klaudia\wideo Aleksandra)

10 komentarzy

 1. Szkoda gadać ...

  Potrąciło go volvo, nie przeżył – w takich sytuacjach ludziom pisze się: „Niech ci ziemia lekką będzie”, a dzikowi można: „Niech kotlety z ciebie smaczne będą”.

 2. To nie Tereszyn tylko Zemborzyce Tereszyńskie!

  • Tereszyn. Cały obszar lasu znajduje się w miejscowości Tereszyn. Zemborzyce Tereszyńskie zaczynają się za lasem. Granicą jest skraj lasu. Pozdrawiamy

 3. --------------------

  biedny dzik , szkoda
  auto się wyklepie albo kupi drugie
  polisa zapłaci

 4. No co za nieszczescie ….łacze się w bólu z rodziną dzika

 5. parafrazując, jak do tego doszło … nie wiem 🙂

Wiadomości z info112