Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dziewczynka w piżamie chodziła nocą po mieście. Rodzice byli kompletnie pijani, nie wiedzieli, gdzie jest dziecko

On miał ponad 3 promile, ona nie była nawet w stanie dmuchnąć w alkomat. Nie wiedzieli, gdzie jest ich dziecko. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.

W nocy z soboty na niedzielę jeden mieszkańców Włodawy dostrzegł idącą ulicą małą dziewczynkę. Pomimo, iż na dworze temperatura wynosiła tylko 3 st.C., posiadała na sobie jedynie piżamkę z krótkim rękawem i sportowe buty. Mężczyzna o wszystkim zaalarmował przejeżdżający w pobliżu patrol.

Policjanci od razu ruszyli we wskazanym kierunku. Świadek okrył trzęsące się z zimna dziecko własną kurtką, funkcjonariusze zaś przenieśli je do radiowozu, aby mogło się ogrzać. 8-latka nie potrafiła powiedzieć gdzie mieszka, policjanci jednak podejrzewali, iż musi to być najbliższa okolica.

Funkcjonariusze wzięli dziewczynkę na ręce, ta pokazując palcem kierunek zaprowadziła ich do babci. Kobieta przekazała numer telefonu do rodziców, ci jednak nie odbierali. Dlatego też mundurowi udali się pod wskazany adres. Tam zastali kompletnie pijanych rodziców.

Badanie alkomatem wykazało, że 30-letni mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, z kolei 27-letnia kobieta, pomimo wielu prób, nie była w stanie nawet dmuchnąć w urządzenie. Rodzice nie potrafili powiedzieć, gdzie jest ich córka. Nie zauważyli nawet, że nie ma jej w domu.

Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu będą z nimi przeprowadzone dalsze czynności procesowe. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

22 komentarze

 1. Nie wyjcie rudy raz dwa zablokuje 800+ i wróci jego ulubione cyt ” piniędzy nie ma i nie będzie „

 2. Zrobimy wszystko żeby Niemcom żyło się lepiej.

 3. Jak to lewactwo wyje o te 800 plus. POgadajcie złodzieje z mafii vatowskich z wdową wychowującą 6 dzieci. Taki margines powinien być zutylizowany.

  • Dziadek ze Slamsowa

   O co masz pretensje? Przecież to ani PiS, ani PO tych sześciorga dzieci jej nie zrobili.
   Szkoda ci czyjejś d…y, to swojej nadstaw.

 4. Lewactwo się nie rozmnaża i całe szczęście i wyją z zazdrości że ludzie mają rodziny i dzieci.

 5. Typowa rodzina elektoratu kaczafiego.
  Dziecko poczęte w zachęcie 500+

 6. Żal mi tego dziecka! Pijakow czy narkomanow mieć za rodzicow to największe nieszczęście jakie może spotkać dziecko

 7. pisowskie 500+ jeszcze działa wobec patoli

Dodaj komentarz

Z kraju