Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dzień Dziecka w Muzeum Sił Powietrznych. Tego dnia wszyscy do 18 roku życia wchodzili za darmo (zdjęcia)

Z okazji Dnia Dziecka atrakcje dla najmłodszych czekały także w największej w regionie placówce, prezentującej zabytki techniki lotniczej oraz pamiątki związane z polskim lotnictwem wojskowym. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem.

W sobotę, z okazji Dnia Dziecka, wiele ciekawych atrakcji z myślą o najmłodszych przygotowało również Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Przede wszystkim każdy, do 18 roku życia, mógł za darmo odwiedzać to niezwykle ciekawe miejsce.

Zorganizowano również Zlot Pojazdów Zabytkowych „Skrzydła i Motor”, w którym wzięło udział ponad 70 załóg. Poza autami i samolotami, na dzieci czekały też animacje przygotowane przez harcerzy z 32 WDH „Gniazdo” im. F. Żwirko i S. Wigury przy MSP w Dęblinie, wielkoformatowa gra „w kapsle” śladami St. Skarżyńskiego oraz różne konkursy i zabawy.

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Muzeum odwiedzały całe rodziny, nie brakowało też turystów, którzy przyjechali z innych stron naszego kraju, aby odwiedzić ten obiekt.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport